Gündem
  • 29.4.2017 14:57

Melih Gökçek Ahmet Hakan'a sözünü tuttu

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'le referandum sonuçlarına ilişkin iddiaya giren ve kazanan Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, birkaç kez borcunu hala ödememekle eleştirdiği Gökçek'ten kazandığı takım elbiseyi aldığını duyurdu..

16 Nisan referandumu ile ilgili Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile girdiği iddiayı kazanan ve birkaç kez köşesinden Gökçek'in borucunu ödemediğini yazan Ahmet Hakan, bugünkü köşesinden sonunda kazandığı takım elbiseyi aldığını yazdı.

Referandum sonuçlarına ilişkin Gökçek'in yüzde 54'ün üzerinde "Evet" oyu çıkacağı iddiası karşısında, kendisi bunun altında bir oranla "Evet"in kazanacağını öne süren ve girdikleri iddayı kazanan Ahmet Hakan, daha önceki bir yazısında Gökçek'i sözünde durmamakla eleştirmiş ve "Benimle girdiği iddiayı kaybeden Melih Gökçek, sözünde durup kaybettiği takım elbiseyi hâlâ almadı" yazmıştı.

Bugünkü köşesinden kazandığı takım elbiseyi aldığını duyuran Ahmet Hakan şunları yazdı:

"Melih Gökçek bu... Hiçbir işi maraza çıkarmadan yapmadan yapmaz. Nitekim bizim iddia işinde de aynısını yaptı. Atışmalar, ses yükseltmeler, 'Sözünde dursana kardeşim' demeler falan... Hepsinin ardından nihayet gazeteci Tahir Sarıkaya aracılığıyla borcunu ödedi. Kendisine en fazla kıl olan üç arkadaşıma pay edeceğim verdiğini."

 

İLGİLİ HABERLER