Gündem
  • 14.10.2019 09:59

Melih Gökçek’ten Sezgin Tanrıkulu'ya sert sözler!

Ankara Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Melih Gökçek, CHP’li Sezgin Tanrıkulu’nun Barış Pınarı Harekatı ile ilgili skandal açıklamalarına sert tepki gösterdi.

Suriye'den gelen milyonlarca mazluma dil, din etnik köken gözetmeksizin kucak açan Türkiye, her türlü terör oluşumuna karşı kararlı mücadelesini devam ettiriyor.

DEAŞ ve YPG/PKK'dan temizlenen bölgeler huzura kavuşturulurken, bu bölgelerde toprakların asıl sahibi Suriye halkının geri dönmesi için uygun ortam hazırlandı.

Türkiye'nin Suriye'nin kuzeyini terör örgütlerinden temizleyerek güvenli bir bölge oluşturmak için başlattığı 'Barış Pınarı HarekatıCHP'li Sezgin Tanrıkulu'nu rahatsız etmişti.

Tüm Türkiye Mehmetçik'in arkasında tek yürek olmuşken, teröristler yerine sürekli 'halk' diyerek provakatörlük yapan Tanrıkulu, ''Bana göre yanlış olan bu karardan geri dönülür'' demişti.

Melih Gökçek sosyal medya hesabında konuya ilişkin sert açıklamalarda bulundu.

Gökçek, Sezgin Tanrıkulu’nun Barış Pınarı Harekatı ile ilgili ‘savaş’ ifadelerine karşı, ‘Sezgin Tanrıkulu demek ki sen bu ülkenin insani değilsin. Sen Türkiye’den defolup YPG’lilerin yanına gitsene’ diye tepki gösterdi.

Yorumlar (2)

  • - ASABİ

    BENCE DE YANLIŞ. EN BÜYÜK DİLEĞİMİZ ASKERLERİMİZ ÖLMESİN. ÇÜNKÜ GÜVENLİ BÖLGEYE NE MÜLTECİLER GİDER NE DE DEVLETİMİZE HAYIRLI OLANAKLAR YARATILIR. BAŞIMIZA BELA EDİLİR. ORADAKİ SÜPER GÜÇLERİN ÇIKAR OYUNLARINDA EN AĞIR BEDELİ BİZE ÖDETİLİR.

  • - CUMHUR

    GÖKÇEK ağabasının OSLO da onların koltuğuna oturduğunu unutmuş sen niye o gün ağababana Kandil'e git diyemedin, Osman ÖCALANI TRT ye çıkardı dilsiz şeytan oldu bunun için söyleyecek sözü yok.!

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER