Gündem
  • 18.6.2019 16:30

MHP'den Küçükkaya ile İmamoğlu buluşmasına tepki

Binali Yıldırım'ın 'Yüz yüze görüşme felakettir' ifadeleri ile tepki gösterdiği CHP'nin adayı İmamoğlu ile moderatör Küçükkaya'nın göüşmesine MHP'li Celal Adan da “Küçükkaya ile CHP adayının ortak yayından önce buluşması normaldir. Küçükkaya taraftır" sözleri ile tepkisini dile getirdi.

Celal Adan'dan İsmail Küçükkaya ile Ekrem İmamoğlu'nun gizli görüşmesine tepki.

CHP İstanbul adayı Ekrem İmamoğlu ile ortak yayın moderatörü İsmail Küçükkaya'nın canlı yayından 3 gün önce Taksim'de bir otelde bir araya geldiği iddia edilmiş. Taraflar da görüştüklerini kabul etmişti. Yıldırım'ın "Gayriahlaki" olarak nitelediği buluşmaya TBMM Başkanvekili MHP'li Celal Adan'dan da tepki gösterdi.

Celal Adan'dan İsmail Küçükkaya ile Ekrem İmamoğlu'nun gizli görüşmesine tepki.

KÜÇÜKKAYA TARAFTIR

TBMM Başkan Vekili MHP İstanbul Milletvekili Celal Adan skandal görüşme için, “Küçükkaya ile CHP adayının ortak yayından önce buluşması normaldir. Küçükkaya taraftır. Hem Küçükkaya hem de FOX TV partimiz ve hükümet aleyhine algı yönetiyor.” ifadesini kullandı.

 

Yorumlar (1)

  • - CUMHUR

    EY Küçükkaya Binali beyin danışmanları ile sattlerce görüşmüşsün sınavda çıkacak soruları vermişsin yahu Cumhur ittifakının yavru ortağıda Binali için çalışıyor mitili attı onunla niye vekaleten görüşmedin ayıp yahu.

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER