Yaşam
  • 17.5.2019 08:00

MHP'li Başkan Cem Yılmaz'a köpek muamelesi yaptı

MHP'li başkan Cem Yılmaz'a 'Hoşt' dedi!
MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, komedyen Cem Yılmaz ile ilgili yaptığı açıklamada "Cem Yılmaz'ın filmlerini seyrettim hiçbir şey anlamıyorum. Memleketimizin öz değerlerine önem vermeyen, dağ ağzıyla konuşan, insanımızla dalga geçen bir adam" dedi.

MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, dün komedyen Cem Yılmaz'ın "Her şey çok güzel olacak" paylaşımını yorumladı.

"İNSANIMIZLA DALGA GEÇEN BİR ADAM"

Egedesonsöz'den Mehmet İşler'in haberine göre, "Cem Yılmaz'ın gösterisine gider misiniz?" sorusunun yönetilmesi karşısında MHP'li Şahin, şunları söyledi:

Cem Yılmaz'ın filmlerini seyrettim hiçbir şey anlamıyorum. Memleketimizin öz değerlerine önem vermeyen, dağ ağzıyla konuşan, insanımızla dalga geçen bir adama gitmem, para da vermem, öyle bir mecburiyetim yok. Afrin'de 100 bin asker mermi altındayken oraya giden sanatçılarla dalga geçen, yalaka diyenler değil miydi bunlar?

"İMAMOĞLU'NUN YALAKASI DEĞİL Mİ?"

Bunların yaptıkları niye demokratlık da ötekilerin başka bir şey? Bunlar şimdi İmamoğlu'nun yalakası değil mi? Bugün törenlerde ‘Her şey çok güzel olacak' dedi. Bu bize mahalle baskısı değil midir? Ben de, ‘Hoşt' dedim. Oradaki bin kişi duyacak şekilde söyledim."

Yorumlar (2)

  • - Millet

    Helâl sana başkan bu hdpkk kılıklı Ekrem yalamalarina Fetö maşalarına KK nın eniklerine az bile söylemişsin

  • - CUMHUR

    Espriden zeki insanlar anlar; sabahtan akşama kadar Genel başkanı gibi evlendirme programları izleyenlerin kafası tabi ki basmaz.

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER