Gündem
  • 26.1.2020 08:09

MHP'li isimden Berna Laçin'e çok sert tepki!

KAYNAK : YENİ AKİT

MHP'li isimden Elazığ depremi üzerinden provokatörlük yapan Berna Laçin'e çok sert tepki!

Kritik dönemlerde yaptığı paylaşımlarla provokatörlük görevini yerine getiren Berna Laçin Elazığ'da meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından da boş durmadı. Laçin'in sosyal medyada yaptığı paylaşıma MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt da tepki gösterdi.

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt da Berna Laçin'e paylaşımı nedeniyle çok sert tepki gösteren isimlerden biriydi. Enginyurt sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Berna Laçin'i devlet düşmanı olmakla suçladı.

İşte Cemal Enginyurt'un Berna Laçin'le ilgili attığı o tweet;

''Elazığ da deprem olmuş,canlarımız gitmiş,yürekler yanmış,Ülke yasta, Berna Laçin oynaşta. Bu nasıl bir kin? Nasıl bir Devlet ve Millet düşmanlığı? Deprem 6.5 veya 6.8 ne farkeder? Bernaya göre ekonomik çıkar varmış. Allah art niyetlileri kahru perişan etsin. Ölenlererahmet olsun.''

Laçin’e soruşturma

“Biz her şeyimizi verelim o ayrı, ama neden hala deprem anı ilk akla gelen para toplamak? Onca toplanan deprem vergisine n’oldu?” açıklamasında bulunan oyuncu Berna Laçin’in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar tepki çekti. Berna Laçin hakkında “Hop güncelleme 6.5... Biliyorsunuz bir dereceden sonra o ilde vergi filan depremden dolayı muafiyet alıyor” şeklindeki paylaşımıyla ilgili de soruşturma başlatıldığı öğrenildi.

İLGİLİ HABERLER