Gündem
  • 4.6.2014 15:34

Müge Anlı'yı çıldırtan adam yakalandı

Hastaneye kontrol amacıyla getirilen F.U., polis tarafından tespit edilerek beraberindeki M.K. gözaltına alındı. Polis merkezindeki ifadesinin ardından adliyeye çıkarılacak olan M.K.’nın rahat tavırları dikkatlerden kaçmadı. Olayla ilgili soruşturma sürerken, program esnasında F.U. ile birlikte çekilen fotoğrafları Müge Anlı’ya gönderen ve Anlı’nın çileden çıkmasına neden olan M.K. savcı karşısına çıkacak.

OLAY NASIL OLMUŞTU?

İzmir’in Kiraz ilçesinde yaşanan ve Müge Anlı’nın programına konu olan olay herkesin tepkisini çekti. 30 yaşındaki M.K'nın, 13 yaşındaki F.U'yu iki ay önce kaçırarak alıkoyduğu iddia edildi. Görgü tanıkları, zorla olduğunu ifade etti. Evlenmiş boşanmış ve beş yaşında bir çocuğu olan M.K., köyde bir olay yüzünden sanık olarak yargılanıp daha sonra suçsuz bulunduğu ortaya çıkarken, bu olaydan bir hafta sonra da F.U’yu kaçıran M.K.‘dan iki aydır haber alınamıyordu.

FOTOĞRAFLARINI GÖNDERMİŞTİ

M.K., “Müge Anlı ile Tatlı Sert” programına F.U. ile birlikte çekilen fotoğraflarını gönderdi. Fotoğrafı yayınladıktan sonra Müge Anlı “Çocuğun kaç yaşında olduğu belli. Rezilliğin fotoğrafını çekmiş el ele kol kola bir de bunu çeken birisi de var” dedi. Fotoğrafı görünce çok sinirlenen Müge Anlı, F.U.’nun bir an önce bulunması gerektiğini söyledi. F.U. ve M.K.’yi görenlerin 155 polis ya da 156 jandarmayı aramalarını isteyen Anlı'nın bu yayınının ardından şüpheliler Kiraz'da yakalandı.

 

Milliyet

İLGİLİ HABERLER