Gündem
 • 1.4.2020 23:25

Muharrem İnce'nin paylaşımına büyük tepki!

Yeni tip koronavirüsten en çok etkilenen ülkeler arasında yer alan İtalya ve İspanya’ya gönderilen yardım kolilerinin üstünde Türkiye Cumhuriyeti yerine Cumhurbaşkanlığı yazmasını hazmedemeyen Muharrem İnce’ye tepki yağdı.

İtalya ve İspanya'ya gönderilen yardım kolilerinin üstünde Türkiye Cumhuriyeti yerine Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı yazıldı.

CHP'li Muharrem İnce sosyal medya hesabından konuya ilişkin paylaşım yaptı.

Yardım kolilerinin fotoğrafını paylaşan İnce’nin “Türkiye Cumhuriyeti yazmamışsın “şahsım” yazsaydın bari…” ifadelerine çok sert tepki geldi.

 

Yorumlar (4)

 • - CUMHUR

  Terbiyesiz ayyaş

 • - CHP&HDP nin Türkiye Düşmanlığı

  Hastalıklı virüslü Chp zihniyet i

 • - CUMHUR

  Anası Chp, babası Hdp ebesi Akşener dedsi Fetö olan sahtekar Ekrem iniz yardım kolilerine vesikalık resim basıyor onunla ilgilenin. Cumhurbaşkanı nın başlattığı yardıma tek bir kuruş göndermeyen Zihniyetinizi sorgulayın

 • - CUMHUR

  Koskoca altında Turkey yazıyor altında buzağı aramayın yanlış olana muhalefet edin; Erdoğan yazsa da bun ların Türk Milletinin parası ile alındığı ortada herkes cahil değil kimin gönderdiğini biliyor Erdoğan kendi malını bağışlamıyor bunlar işten atılanların çöpten kağıt toplayanların işsizlerin helal parası yastığımızın altındaki milli gelir.!

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER