Spor
  • 24.3.2020 17:30

Muslera isyan etti!.. Sözlerim yanlış anlaşıldı

Muslera sözlerinin yanlış anlaşıldığını belirterek Erdoğan'ı övdü

Galatasaray kalecisi Fernando Muslera, Uruguay basınına verdiği röportajın bir kısmının yanlış anlaşıldığı gerekçesiyle sosyal medyadan bir açıklama yaptı.

Muslera'nın Instagram'dan yaptığı açıklama şu şekilde:

Herkese Merhaba... Dünya olarak Zor günlerden geçtiğimiz bu dönemde. Sosyal medya da gördüğüm kadarıyla yaptığım bir ropörtajda kullandığım sözlerim tamamen yanlış anlaşılmış. Dinine çok bağlı bir insan olarak dinle ilgili olumsuz bir yorum yapmam söz konusu olamaz. Dünya olarak Korku ve Şüphe dolu bir dönemden geçiyoruz. 9 yıldır Türkiye’de yaşıyorum ve hayatımı bu güzel ülkede kazanıyorum ve burayı hep 2. ülkem gibi görüyorum. Cumhurbaşkanı Sn. Erdoğan’ın, hükümetin, sağlık bakanının ve bütün sağlık personelinin özverili çalışmasını her geçen gün ekranlardan ve sosyal medyadan takip ediyoruz. Sağlık konusu spordan, futboldan ve her şeyden daha önemli ve değerlidir. Bütün kalbim ve dualarım Sizlerle... Sabırlı olalım ve Evde kalalım... Sizleri çok seviyorum #evdekal

Yorumlar (1)

  • - CUMHUR

    İddia ve At yarışları darphane gibi para basıyordu; ligler ve at yarışları zamanında ertelenseydi virüs bu kadar yayılmayacak tı.!

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER