Sağlık
  • 30.10.2019 20:41

Nar zehirledi! 4 yaşındaki Saliha hayatını kaybetti

Kayseri'nin Yeşilhisar ilçesinde, aynı aileden 6 kişi yedikleri nardan zehirlenerek kendi imkanlarıyla hastaneye gitti. Aileden Saliha Çakır (4), doktorların tüm çabasına rağmen kurtarılamadı.

Olay, öğlen saatlerinde Yeşilhisar'ın Kavak Mahallesi'nde meydana geldi. Mustafa Çakır (65), Saliha Çakır (59), Osman Çakır (24), Üzeyir Çakır (34), Keser Çakır (42) ve Saliha Çakır, iddiaya göre uzun süre beklemiş narı yedi. Bir süre sonra rahatsızlanan aile, kendi imkanlarıyla Yeşilhisar Devlet Hastanesi'ne gitti.

Burada tedaviye alınan aileden durumu ağır olan Saliha Çakır, Kayseri Şehir Hastanesi'ne sevk edildi. Çakır, burada doktorların tüm çabasına rağmen kurtarılamadı. 5 kişi ise tedavilerinin ardından taburcu edildi.

Yorumlar (1)

  • - CUMHUR

    Düşündürücü kanser tedavisi için kemoterapi zehiri alanlara, zehirin etkisini yok ediyor diye nar suyu greyfurt suyu vermiyorlar bence sıkıntı nardan değil tarım ilacından; velev ki zehirlenme hastaya tedavi için glutatyon serumu verilmiş mi sadece çocuğun vefat etmesi çocuklarda bu hormonun azlığından mı kaynaklı bu haber "Nar Yemeğin Öldürür " hurafesini yayıyor.!

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER