Asayiş
  • 24.6.2021 18:34

Necla ve Metin Büyükşen cinayetinde yeni iddialar!

Bir süredir gündemde yer alan Metin ve Necla Büyükşen’in cinayeti hakkında son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. 23 Haziran Çarşamba günkü canlı yayında oğulları Osman Büyükşen isyan etmiş ve Müge Anlı stüdyoda gözyaşlarını tutamamıştı. Cinayetin üzerinden yaklaşık 3 yıl geçmesine rağmen katilin bulunmaması çocukları gözyaşlarına boğarken Müge Anlı ise programda mehir cinayeti olarak geçen konunun aydınlatılmasını sağlıyor. Konya’da meydana gelen olayda 54 yaşındaki Necla Büyükşen ve 55 yaşındaki Metin Büyükşen eve giren maskeli saldırgan tarafından pompalı tüfekle öldürülmüştü. 21 yaşındaki kızları Büşra Büyükşen ise başına aldığı dipçik darbesiyle yaralanmış ve saldırgan kaçmayı başarmıştı. 24 Haziran Perşembe günkü canlı yayında o dönemin jandarma komutanının ifade vereceği açıklandı ve çok çarpıcı iddialar ortaya atıldı. İşte Müge Anlı’nın programında işlenen Metin ve Necla Büyükşen olayından son dakika gelişmeler.

Müge Anlı'nın programında işlenen ve mehir cinayeti olarak bilinen Metin ve Necla Büyükşen'in cinayeti hakkında son dakika gelişmeleri gelmeye devam ediyor. En sonki canlı yayında oğulları Osman Büyükşen duruma isyan etmiş ve başta seyirciler olmak üzere Müge Anlı da gözyaşlarını tutamamıştı. Öte yandan canlı yayına katılan kızları Büşra Büyükşen'in tavırlarının şüphe uyandırdığı düşünülmüş, herkes fevri ve öfkeli tepki verirken olayın tek görgü tanığı olarak bilinen Büşra'nın katliama sakin kalması Müge Anlı'nın dikkatini çekmişti. 24 Haziran Perşembe günkü canlı yayında ise yeni ayrıntılar geldi. O dönemin karakol komutanı ifadesinin alınmadığını şimdi ise istenirse ifade vereceğini açıkladı. İşte Müge Anlı'daki Necla ve Metin Büyükşen cinayeti hakkında son dakika gelişmeler.

DÖNEMİN KARAKOL KOMUTANI İFADE VERECEĞİNİ AÇIKLADI!

Müge Anlı'nın 24 Haziran Perşembe günkü canlı yayınında dönemin karakol komutanının ifade vereceği açıklandı. O gün yaşananları anlatmak isteyen 2 kişi olduğunu belirten Müge Anlı, birinin o dönem orada er olarak çalışan kişi olduğunu ve röportaj verdiğini belirtirken diğerinin de ifadesi alınmayan kişinin ifade vermek istediğine dair açıklamalar oldu. Astsubay Cemil Aksoy'un, "Ben şu saatten sonra ifade vermek istiyorum, alırlarsa" ifadesinin olduğunu belirtti. Şüpheler, sorular ve iddialar devam ederken Büyükşen çiftinin katilinin kim olduğu merak ediliyor. Canlı yayında tüm detaylar aydınlatılırken sıcak bir gelişme de yaşandı. "Swap testi yaptığımızda Uğur ve eşi evin içerisine girmedi" dendi. "Normal bir akrabalık ilişkisi değildi" ifadesi verilirken dönemin jandarma komutanından çarpıcı iddialar geliyor. Gözler Uğur'a çevrilirken son gelişmeler takip ediliyor.

İLGİLİ HABERLER