Spor
  • 17.6.2019 16:08

Neustadter: Beşiktaş'a gideceğim

Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren Rus futbolcu Roman Neustadter'in, büyük ihtimalle Beşiktaş'ta oynayacağını söyleyerek, kendisine gelen teklifleri beklemeye aldığı belirtildi.

Fenerbahçe'ye ​2016 yılında transfer olan ​Neustadter, sarı-lacivertli formayla çıktığı 108 maçta 7 gol atarken 1 de asist yaptı.

Yeni sezon transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş için ilginç bir transfer iddiası ortaya çıktı.

Üç sezon Fenerbahçe'de oynadıktan sonra sözleşmesi sona eren 31 yaşındaki Rus stoper Roman Neustadter'in, İstanbul'daki yakın çevresine, Abdullah Avcı'nın Başakşehir'i çalıştırdığı dönemde kendisiyle çalışmak istediğini ve sezon sonu için anlaştıklarını söyleyerek, "Beni Başakşehir'e istiyordu, hatta kendisiyle her konuda anlaşmıştık. Şimdi Beşiktaş'ın teknik direktörü oldu ve ben de büyük ihtimalle Beşiktaş'a gideceğim. Menajerim birkaç gün içinde Beşiktaş yönetimi ile görüşüp bu transferi olumlu veya olumsuz kesin sonuca bağlayacak. O yüzden henüz İstanbul'daki evimi bile boşaltmadım. Abdullah Avcı'nın benimle çalışmak istemesi gurur verici. Rusya'dan ve Almanya'dan gelen tüm teklifleri şu an için askıya aldım. Birkaç güne durumum belli olur" dediği bildirildi.

Neustadter, geride bıraktığımız sezon Fenerbahçe formasıyla 31 maça çıkarken 2 gol kaydetti.

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER