Yaşam
  • 28.3.2020 11:11

New York'a kaçan zenginler ve Türk ünlüler gittiklerine bin pişman

Türkiye'yi beğermeyip sürüler halinde Amerika'ya gtitiler.Kimi malikane aldı kimi villa.. Amerika'da kaliteli bir hayat süreceklerini sandılar.. Ama yanıldılar..
Koronavirüs onları Amerika'da buldu.
Şimdi cennet sandıkları Amerika'da korku içerisinde esir hayatı yaşıyorlar. "Bunlar adam olmaz ve burada yaşanmaz" dedikleri Türkiye'ye geri dönmenin planlarını yapıp hayal kuruyorlar..
7 yıl önce Amerika'ya yerleşen oyuncu Fadik Sevin Atasoy, Popçu Demet Sağıroğlu, oyuncu Tolga Karel, Orlando'ya yerleşen ünlü spiker Sonay Dikkaya, Oyuncu Meltem Miraloğlu, Ceyda Ateş Toplusoy,Ozan Baran ile evlenip Miami'ye yerleşen sosyetik güzel Süreyya Yalçın,Sosyetik güzel Enci Teker bunlardan bazıları..
Manken Didem Soydan Amerika'da kendine Türk demekten utanıp Arnavutluk vatandaşı olarak tanıtıyor! Hatta Homoseksüel Kerimcan Durmaz, Amerika'ya taşındı.
Bunların dışında ünlü işadamlarının hemen hepsinin Miami ve Florida'da malikaneleri var. Türkiye'de kazandıklarını oraya yatırıyorlar..
Ta ki Koronavirüs kadar.
Amerika Koronavirüse hazırlıksız yakalanınca; ülkesini satan sanatçı -manatçı, sosyetik güzel homoseksüel  ve işadamı gazeteci alayının bir düşünce aldı.
Türkiye'den gelen görüntüleri ve verileri gördükçe af buyurun fittiklerine İTTEN PİŞMAN haldeler.
 

Ceyda Ateş Toplusoy

Oyuncu Meltem Miraloğlu

Bunlardan birisi de Demet Sağıroğlu
Demet Sağıroğlu'ndan 'corona' iddialarına yanıt : 10 gündür hastayım!

Demet Sağıroğlu'ndan 'corona' iddialarına yanıt : 10 gündür hastayım!

Bir süredir New York'ta yaşayan şarkıcı Demet Sağıroğlu'nu corona virüse yakalandığı iddia edildi. Sağıroğlu, hakkındaki haberlere Instagram sayfasından yanıt verdi...

"Bugün gazetelerde çıkan haber yüzünden beni merak eden sevgili aileme, dostlarıma, sevdiklerime, zaman zaman bana ulaşamayanları cevapsız ve merakta bırakmamak için yazıyorum bu yazıyı. (Maalesef tam bu zaman da telefon bazı applicationları, her şeyi siler oldu whatsup dahil) Evet, New York’ta durumlar kötü. Ben de 10 gündür hastayım. Ama endişelenmeyin lütfen. Çevremizde bir çok kişinin testi maalesef pozitif çıktı ve bütün belirtileri; yüksek ateş hariç ben de geçirdim, geçiriyorum. Az ateşim var hep var. Bu virüs ilginç bir canlı, herkeste farklı semptomlar olduğunu da duyuyorum Test yaptırmadım.Ve sanırım 4-5 gün ağır geçirdikten sonra, iyileşme dönemine geçtim. Biraz halsizim. Kimseyi endişelendirmemek için yakınlarım haricinde bildirmedim. Herkese ilgi ve sevgisinden dolayı minnettarım, teşekkür ederim. Sizler, ailem ve dostlarım; bana 'sevgi'nin kıymetini bir kere daha gösterdiler ve gösteriyorsunuz, teşekkür ederim. Her türlü hastalık geçiren ve geçirecek herkese çok geçmiş olsun. Siz o virüslerden güçlüsünüz, unutmayın! Sizlere geçen sene yaptığım 'Geçiş' tablomla seslenmek istedim bu sefer. Sezgi, kaçmak, boyut değiştirmek, kendiyle yüzleşmek ya da nasıl adlandırırsanız.. Geçişler’de kendinden parçalar bıraksan da, Evren; Pollyanna’nın penceresinden bakanlar için, ışıltıyla gülümsemeye devam eder. Önemli olan bardağın dolu tarafını hala görebilmek. Kendinize ve kıymet verdiklerinize iyi davranın. Çok sevgiler güzel ailem, güzel kardeşlerim, tanıdıklarım, tanımadıklarım."

İLGİLİ HABERLER