Gündem
  • 21.5.2019 08:00

Ömrü dine sövmekle geçen komünist iftar sofrasında!..

Ömrü Şeriat'a sövmekle geçen Erkan Baş'tan ibretlik görüntü

İslam'a olan kinlerini her fırsatta ortaya koyan kesimlerin İstanbul seçimleri öncesi takiyye yapmaları dikkatlerden kaçmıyor. Ömrü "Kahrolsun Şeriat" diyerek geçen ve imam hatip düşmanlığıyla bilinen Türkiye İşçi Partili Erkan Baş, iftara katılarak duaya eşlik etti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun katıldığı bir iftar davetinde ibretlik görüntüler ortaya çıktı. Kılıçdaroğlu'nu masasında, HDP’nin Meclis’e taşıdığı Türkiye İşçi Partili Erkan Baş da vardı.

Komünist kimliğiyle bilinen Baş, sofrada yapılan iftar duasına eşlik etti.

"Allah kabul etsin"

Grup Yürüyüş'ten Mehmet Ali Aslan bu duruma yorumda bulunarak "Üniversite zamanımızda okul duvarlarına "Kahrolsun Şeriat" temalı afişler astığı için birçok "öğrenci kavgası"na sebep olmuş, bir ara Türkiye Komünist Partisi Başkanı olan ve en son HDP'den milletvekili seçilenErkan Baş'ı böyle görmek güzel. Allah kabul etsin :))" mesajı verdi.

 

Yorumlar (3)

  • - ihsan

    sofra mizansen sahte algı için yapılmış kılıçtaroğlunun hiç cumaya namaza giderken göreninizx varmı

  • - Millet

    Chp ve Hdp ve Fetö terör örgütü Bütün kötülüklerin anasıdır

  • - CUMHUR

    Gaflet uykusunda uyuyan açılım saçılım yapan gafilleri milliliğe döndürmek, kahrolsun şeriat diyenleri imana döndürmek bir maharettir insanlar inananları iman edenleri gördükçe bir nebze olsa da sonunda doğru yolu buluyorlar keşke yeniden açılım demeseler kahrolsun şeriat demeseler çünkü can çıkıyor huy çıkmıyor.

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER