Asayiş
  • 25.1.2014 02:03

Otobüs baba-kızı böyle altına aldı

İçinde çocuk bulunan araca çarptıktan sonra babasını altına alan otobüs, apartman bahçesine girdi. Otobüsün altından yara almadan çıkan baba, yaralı kızına koştu. Yaşanan dehşet ve mucize anları güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.

Altındağ Aydınlıkevler'de 2 gün önce meydana gelen otobüs dehşetinin güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. Altınpark Caddesi'ndeki Aydınlıkevler- Çankaya hattı otobüslerinin son durağında, park halinde bulunan 06 BE 7986 plakalı belediye otobüsü el freni boşalarak rampadan geri geri hareket etmeye başladı. Yaklaşık 150 metre şoförsüz şekilde hızlanarak başı boş giden otobüs, bir apartman girişinde içinde çocuk bulunan otomobile çarptıktan sonra aracın yanında bulunan çocuğun babasını altına alarak apartmanın bahçesine girdi. Kazayı görenler durumu hemen sağlık ve polis ekiplerine haber verirken, çevrede büyük panik yaşandı.

OTOBÜSÜN ALTINDAN ÇIKIP KIZINA KOŞTU

Belediye otobüsünün altına alarak sürüklediği kişi ise mucize eseri kazadan yara almadan kurtuldu. Çevre sakinleri otobüsün altından çıktığını fark etmedikleri kişiyi, uzun süre otobüsün altında aradı.

Kazanın ardından otobüsün altından çıkan kişi, daha sonra araçta bulunan yaralı kızına koştu. Otobüsün çarptığı araçtan kızını çıkaran genç adam ve kızı, daha sonra hastaneye kaldırıldı. Kaza nedeniyle apartman ve mahalle sakinleri büyük korku yaşadı. Polis kazayla ilgili soruşturma başlattı.

VİDEO İÇİN TIKLAYINIZ

İLGİLİ HABERLER