Yaşam
  • 4.7.2020 00:56

Ozan Güven'den flaş Deniz Bulutsuz açıklaması

Ozan Güven, sevgilisi Deniz Bulutsuz'a şiddet uyguladığı yönünde çıkan haber ve darp fotoğraflarının ardından yeni bir açıklama yaptı.

Oyuncu Ozan Güven'in, bir süredir birlikte olduğu Deniz Bulutsuz'a evinde bir saatten fazla şiddet uyguladığı iddiası gündeme bomba gibi düştü

Ozan Güven Instagram hesabından yeni bir açıklama yayınladı.

Ozan Güven'in açıklaması şöyle:Kamuoyunun dikkatine sunulur,Öncelikle, birkaç gündür kamu vicdanında rahatsızlığa sebebiyet veren olayın konusu ve merkezinde olmanın üzüntüsünü yaşadığımın bilinmesini isterim.Açıklama yapma ihtiyacım, istemeden sebep olduğum bu meşguliyete karşı duyduğum sorumluluktandır.Şiddet hiçbir vicdanda aklanmaz. İster fiziksel, ister ruhsal, ister sosyal olsun, kabul edilmemelidir; tepkiyi hak eder.Tam da bu sebeple, değerli kamuoyundan hukuki sürecin sonuçlanmasını beklemelerini, adalet kararlarını ve tepkilerini bu doğrultuda vermelerini önemle rica ederim.Ben sabrediyorum, lütfen siz de sabredin.Saygılarımla,Ozan Güven

 

NE OLMUŞTU?

Ozan Güven'in, bir süredir aşk yaşadığı sevgilisi Deniz Bulutsuz'u darp ettiği öne sürüldü.

NE OLMUŞTU

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Deniz Bulutsuz şu ifadeleri kullandı: "13.06.2020 Cumartesi sabaha karşı kamuoyunca bilinen bir ilişki yaşadığım Ozan Muharrem Güven tarafından, kendi evinde bir saatten fazla süren ağır fiziksel şiddette maruz kaldım.Şiddet gördüğüm sırada evden çıkmama izin vermeyerek canıma kasten, fiziksel ve duygusal şiddetin sorumlusu olan Güven'e karşı hukuki haklarımı sonuna kadar savunacağım.Kadına şiddetin hiçbir şekilde kabul edilemeyecek bir suç olduğu bir toplumda, ruh sağlığımı ancak psikolojik destek alarak koruyabildiğim bu hukuki süreç boyunca şimdiye kadar koruduğum sessizliğime ve mahremiyetime saygı duyulmasını rica ediyorum."

OZAN GÜVEN DE ŞİKAYETÇİ OLMUŞTU

Bulutsuz'dan sonra Ozan Güven de kendisinin de şiddete uğradığını iddia etti ve darp raporu aldı. Ünlü oyuncu ayrıca, Bulutsuz'dan da şikayetçi oldu.

OZAN GÜVEN DE ŞİKAYETÇİ OLMUŞTU

DENİZ BULUTSUZ KİMDİR?

1992 doğumlu olan Deniz Bulutsuz, Galatasaray Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı bölümü mezunudur. Bulutsuz, Vogue ve GQ dergilerinin özel projeler ekibinde çalışmıştır.

Deniz Bulutsuz

 

İLGİLİ HABERLER