Yaşam
  • 23.5.2020 23:25

Parasız kalan ünlü şarkıcı Kızılay'dan erzak yardımı aldı

Hilal Özdemir canlı yayında gözyaşlarına boğuldu: Yardım için Kızılay'a başvurdum

Hazım Körmükçü'den olaylı bir şekilde boşanan Hilal Özdemir, magazin programına konuk oldu. Canlı yayında gözyaşlarına boğulan Özdemir çarpıcı açıklamalar yaptı.

Hilal Özdemir canlı yayında gözyaşlarına boğuldu: Yardım için Kızılay'a başvurdum - Sayfa 1

"Kızılay'a başvurdum, yardım geldi ama erzak 10 gün yetti. Evde hiçbir şey kalmamıştı, mahalle muhtarına başvurdum. Hayatın gerçeği bu. Sanatçı olmam rahat geçindiğim anlamına gelmiyor.Allah devletimizden razı olsun"

Hilal Özdemir canlı yayında gözyaşlarına boğuldu: Yardım için Kızılay'a başvurdum - Sayfa 2

"Bu pandemi sürecinde çocuklarıma bakmaya çalışıyorum. Kiramı ödeyemiyorum. Bayrama erzak alarak girdim. Çocuklarımın babası ortada yok hiçbir şekilde. Bu çocuklar ağaç kabuğundan mı çıktılar? Neden aramıyor sormuyor. 5 aydır nafaka ödemiyor, ortada yok."

Hilal Özdemir canlı yayında gözyaşlarına boğuldu: Yardım için Kızılay'a başvurdum - Sayfa 3

"Özel hayatımla gündeme gelmeyi seven bir insan değilim. Ama karşı taraftan bu saygıyı görmedim. En azından çocuklarımın nafakasını ödeseydi meşgul etmezdim sizleri."

Hilal Özdemir canlı yayında gözyaşlarına boğuldu: Yardım için Kızılay'a başvurdum - Sayfa 4

"Ben onurumla çocuklarımın ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyorum, ayakta durmaya çalışıyorum. Ben bu süreçte yanımda olan herkese teşekkür ediyorum."

 

Yorumlar (1)

  • - EKONOMİST

    Bu devleti kuran CHP sosyal sorumluluk bağlamında Emekli sandığı, SSK ve Bağkur sigorta şirketlerini kuran bir partidir, bu CHP nin dikili ağacı yok diyenler aldıkları önce emekli maaşlarına sağlıktan aldığı hizmetlere baksınlar ; SGK Sigorta şirketi işsiz kalan sanatçılarına bakacak kudrettedir derhal bunları bu kapsamda değerlendirin yada hazinede her vatandaşın 25 bin tl si var onu ödeyin kime sordunuz da kimin parasını Trump'a gönderiyorsunuz benim vatandaşım kuru ekmeğe fitreye muhtaç iken .

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER