Gündem
  • 25.9.2020 16:34

Perinçek : Hapiste 40 bin FETÖ'cü varsa Yargı altın çağını yaşıyor demektir

Perinçek, katıldığı televizyon programında kullandığı “Yargı altın çağını yaşıyor” deyince, Habertürk sunucusu bile şaşırttı. Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Habertürk ekranlarında yayınlanan ve Mehmet Akif Ersoy’un moderatörlüğünü yaptığı programda yargı için "Yargı altın çağını yaşıyor tespitini çok önemli buluyorum" dedi. 

Perinçek'in sözlerini "Efendim" diyerek tekrar ettiren Ersoy, "Yargı altın çağını mı yaşıyor. Şu anda Türkiye'de mi? Kimin tespiti efendim" diye sordu. Perinçek, bu tespitin kendisine ait olduğunu söylerken, bunu da, "Eğer hapishanede 40 bin tane FETÖ’cü varsa PKK’lılar tıkılıyorsa yargı altın çağını yaşıyor. Bu bu kadar basit" diyerek açıkladı.

Son yıllarda AK Parti-MHP blokuna verdiği destekle tanınan Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Habertürk’te yayınlanan ve Mehmet Akif Ersoy’un moderatörlüğünü yaptığı ”Nedir, Ne Değildir?” programına konuk oldu.

"YARGI ALTIN ÇAĞINI MI YAŞIYOR?"

Mehmet Akif Ersoy, programında ağırladığı Perinçek'in yargı için "Yargı altın çağını yaşıyor tespitini çok önemli buluyorum" şeklindeki sözlerini "Efendim" diyerek tekrar ettirerek "Yargı altın çağını mı yaşıyor? Şu anda Türkiye'de mi? Kimin tespiti efendim?" diye sordu.

"HAPİSHANEDE 40 BİN TANE FETÖ'CÜ VARSA..."

Perinçek de tespitin kendisine ait olduğunu söyleyerek, "Eğer hapishanede 40 bin tane FETÖ'cü varsa PKK'lılar içeri tıkılıyorsa yargı altın çağını yaşıyordur. Bu kadar basit" ifadelerini kullandı.

Doğu Perinçek'in yargıyla ilgili tespiti program moderatörünü şaşırttı: Türkiye'de mi?

Doğu Perinçek'in yargıyla ilgili tespiti program moderatörünü şaşırttı: Türkiye'de mi?

İLGİLİ HABERLER