Medya
  • 4.11.2018 11:43

Peygamber düşmanı İslamoğlu'nun çırağı AK Parti'nin gözdesi oldu

Başta rahmetli Enver Ören ve İhlas Grubunu hedefe alan ve bütün ehl-i sünnet'e hakaret eden sapkın Mustafa İslamoğlu'nun çırağı Sait Çamlıca, AK Parti'nin gözdesi oldu.
Ehli sünnet büyüklerine saldrmasıyla tanınan bu adam, AK Parti teşkilatlarına konuşmacı olarak yollanıyor.

AK Parti'nin konuşturduğu isim İsmailağa'yı ayağa kaldırdı.. İsmailağa cemaati lideri Mahmut Ustaosmanoğlu’nun torunlarından Halik Ustaosmanoğlu, cemaat ve tarikatlara karşı görüşleri ile bilinen AK Parti’ye yakın Sait Çamlıca’ya çok sert tepki gösterdi...

İsmailağa cemaati lideri Mahmut Ustaosmanoğlu’nun torunlarından Halik Ustaosmanoğlu, cemaat ve tarikatlara karşı görüşleri ile bilinen AK Parti’ye yakın ilahiyatçılardan Sait Çamlıca’ya çok sert tepki gösterdi.

Sait Çamlıca’nın AK Parti Üsküdar Kadın Kolları Başkanlığının düzenlediği panelde konuşma yapmasına sinirlenen Ustaosmanoğlu, “Hiç bir birikimi olmayan ve M. İslamoğlu, İlhami Güler gibi Peygamber düşmanı taifenin artığı bu adama itibar etmeyin, yeter vallahi yeter. Nerede bir sapık var baş tacı ettiniz, yazıklar olsun yazıklar olsun” ifadelerini kullandı.

Halik Ustaosmanoğlu’nun bu ifadelerine ise takipçileri de destek verdi. Ustaosmanoğlu’nun bir takipçisinin, “Allah'ın peygamberine hakaret edenlere haramı helal edenlere oy istendiğinde de Allah'ın dinine zulm ediliyordu”demesi dikkat çekti.

Sait Çamlıca ise bu tepkiyi gösteren Halik Ustaosmanoğlu’na, “’Soyadı Tüccarı’ bir çaylak! Önünüzdeki dönemde post kavgasını başka soyadı taşıyan ‘ünlü’ veya ‘şerocağı’ birileri gelene kadar, ‘Soyadı Tüccarlığı’na devam eder... Sonrası yok bu kafalar için...” yanıtını verdi.

İşte o Ustaosmanoğlu’nun ve Çamlıca'nın o paylaşımı:

ODA TV

SAPKIN İSLAMOĞLU'NUN YETİŞTİRMESİ


 

Yorumlar (1)

  • - Vatandaş

    Ak parti bunlardan dolayı çok zarar görecektir. 80lerin Erbakancıları Humeyni hayranı idi. O zaman da milletten iltifat görmezdi. Akparti sonradan daha ortadan bir söylem geliştirince durum değişti. Yine eski çizgilerine gelmeye başlıyorlar ne yazık ki. Fetö'yü anlamadılar. Halbuki onların İslam'ı bozmaya yönelik yanlış itikatları, daha tehlikeli idi. Osmanlı doğru ve sağlam Ehl-i Sünnet itikadı yüzünden böyle köklü bir devlet oldu. Asırlara meydan okudu. Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu şimdi olsaydı Ak parti'ye olan bu itibar ona yönelebilirdi. İnsanlar öyle bir lider bulamadıkları için şimdi ortada şaşkın dolaşıyor. MHP bu yönelişi göremiyor. O istikamette siyaset geliştiremiyor. Yoksa Ak parti'den kopuşları toplar. İrancı ve bozuk itikatlı İslamoğlu Fetöden çok mu farklıı? Gücü olsa bu milleti ne yapar. İtikadımızı bozan böyle sapıklara prim veren partinin sonun hüsrandır. Ya işi düzeltirler, veya bir belaya uğrarlar. Elbette milletçe de bunun zararını görürüz. Ak parti kendine gel.

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER