Yaşam
  • 14.1.2014 00:07

Pınar Altuğ'dan dayak açıklaması

Yağmur Atacan, 45 bin dolar alacağı olduğunu iddia ettiği nikâh şahidi Alper Çağrı Önal tarafından randevulaştıkları oto galerisinde dövüldüğünü öne sürdü.

Darp raporu alarak polise giden Atacan’ın şikâyeti üzerine gözaltına alınan Önal ise hakkındaki iddiaları reddetti. Önal, “Olayın yaşandığı gün, Yağmur’un şoförü bana hakaret içeren bir söz söyledi. Yağmur’dan şoförüne müdahale etmesini istedim. Etmeyince de sinirlendim, aramızda tartışma yaşandı. Bağırma çağırma oldu, ancak darp olayı kesinlikle yaşanmadı. Aramızda sorun yok. Şikayetçi olacağını düşünmüyorum. Hastaneden rapor aldığı konusu da doğru değil, darp yaşanmadı ki rapor alsın” diye konuştu.

Bu sözlere Yağmur Atacan’ın eşi Pınar Altuğ’dan yanıt geldi. Eşinin olayın ardından Beykoz Devlet Hastanesi’ne giderek darp raporu aldığını söyleyen Altuğ, “Çıkan haberlerin hepsi doğru. Elimizde darp raporu var, Alper Çağrı Önal’dan şikayetçiyiz. Olay yargıya intikal ettiği için daha fazla konuşamıyorum. Yağmur da konu hakkında konuşmak istemiyor” dedi.
 

 

Hürriyet 

İLGİLİ HABERLER