Yaşam
  • 30.3.2015 21:21

Pınar Altuğ'un buruşuk eli olay oldu

‘Çıkma el bulur değiştiririz’

Instagram hesabından tasarladığı yüzükleri kendi elinde paylaşan Pınar Altuğ, elini çok yaşlı bulanlara “Çıkma el bulur değiştiririz” diye tepki gösterdi.Geçtiğimiz hafta kendi tasarladığı mücevherlerden oluşan ‘Selma by Pınar Altuğ’ koleksiyonunu tanıtan eski model Altuğ, önceki gün de Instagram hesabından yüzüklerini taktığı yakın plan el fotoğrafını takipçileriyle paylaştı. Ancak “Bu eller 70 yaş eli”, “Babaannemin elleri gibi görünüyor” yorumlarına birden tepki yağmuruna tutulan Altuğ’dan cevap gecikmedi.

Altuğ, “Çok merak ettiniz açıklayayım, evet eller benim ellerim, kendimi bildiğim günden bire de ellerim böyle. Ama sizi mutsuz ettiyse bir yerden çıkma el buluruz değiştiririz olur biter.

Kaldı ki bu eller benim, halbuki ben kendi koleksiyonumu taşıyorum ve eğer siz de almak isterseniz kendi elinize takacaksınız rahat olun” dedi. Ardından destek yorumları yağdı: “Kadının yüzü 25, elleri 50”, “Elleri böyle ama bacaklar kusursuz” “Pınar Hanım 15 yaşındayken de böyleydi demiş, Emel Sayın kaç yaşında ama hala pürüzsüz elleri var, şans...”

İnadına yeniden

Altuğ, gelen olumsuz yorumlara inat dün de ellerini bu kez başka yüzülerle paylaşarak “Bugün de böyle” notu düştü...

‘Elleri böyle ama bacakları kusursuz”

Yorumlar üzerine destek vermeye başlayan bazı takipçileri “Elleri böyle ama bacakları kusursuz.”, “Yüzü 25 yaşında” gibi yorumlar yazdı.Her gün bir yenisi geliştirilen kozmetik ürünler ve estetik cerrahideki gelişme sayesinde, hali vakti yerinde olan kadınlar artık yaşlanmıyor! Herkes, her daim genç ve güzel. Hatta doğa sanki tersine işliyor ve kadınlar her yeni yaşa daha taze bir yüz ve ‘fit’ bedenlerle giriyorlar.

Ah bir de şu eller olmasa! Onlar yaşlılık lekeleri ve belirginleşen damarlarla gerçek yaşı ele veriyor. Bir yüze, bir ele bakanlara “Elden ne gelir?” dedirtiyor...
İşte ellerinden mustaripler ünlüler...

İLGİLİ HABERLER