BU ŞURUPLA BÜTÜN TIKALI DAMARLARI AÇIYOR!

15.3.2011 - 17:57

BY-PASS ameliyatı tarihe mı karışıyor? Kütahya'da emekli bir memur, kalp damarı tıkanıklıklarını açan bir şurup imal etttiğini ileri sürdü.

HÜSEYİN EFE
KÜTAHYA
30 Ağustos mahallesinde oturan 71 yaşındaki Hamdi Olgun, 17 çeşit doğal bitki karışımından oluşturduğu ilaçtan şimdiye kadar onlarca kişinin şifa bulduğunu söyledi.
Kalp ve damar tınanıklıklarının tıpta cerrahi müdaheleyle sonuçlandığını belirten Olgun, "Yıllardır sürdürdüğüm araştırmalar neticesinde kalp ve damar tınıklarını açan ilacı bulmayı başardım. Son 12 yılda yüzlerce kişiyi tedavi ettim. Damar tıkanıklıkları benim bulduğum şurupla 45 gün ile 3 ay arasında tamamen açılıyor. Devletimin bana sahip çıkmasını ve bu şurubu seri şekilde üretilmesini istiyorum" dedi.
Şurubun ön önemli özelliğinin kılcal damarları bile açtığını ifade eden Hamdi Olgun, "Damarlar tenizlendiğinde vücut kendi kendini yeniliyor.Şurup damarlarda adeta süpürge görevi yapıyor.Bütün damarlardaki yağları eritiyor" diye konuştu. Olgun, şurubun herhangi bir yan tesirinin bulunmadığını dile getirdi.
Hamdi Olgun, bulduğu şuruba DOKA adını verdiğini sözlerine ekledi. Kütahya'da oturan 53 yaşındaki Rahime Kuzu, yıllardır çektiği damar tıkanıklığı rahatsızlığından Hamdi Olgun'un bulduğu şurup sayesinde kurtulduğunu belirtti.
Rahime Kuzu'nun eşi Yunus Kuzu da, eşini 20'ye yakın doktora götürdüğünü ancak modern tıptan şifa bulumadıklarını kaydetti. Kuzu, "Eşim, Hamdi Olgun'un karışımlarını sayesinde şifa buldu. Söz konusu şuruptan yüzlerce kişinin şifa bulduğuna şahit oldum. Devlet Hamdi Olgun'a sahip çıkmalı" şeklinde konuştu.

Yorumları Oku (6)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
 • Cem Kaya
  29.11.2010

  Yavuz amin kardeşim amin

 • YAVUZ
  28.11.2010

  (DESTEK)PARDON KÖSTEK RUMUZLU KANI BOZUK İNGİLİZLERİN, YUNANLILARIN TÜRK ORDUSUNA DUYDUĞU KİNİN SEBEBİ 1918 DE ÇANAKLALE DE YEDİKLERİ TOKATTIR ONU ANLADKTA SİZLER NEYİN PEŞİNDESİNİZ.YOKSA SİZ ERMENİ MİSİNİZ.İÇİNDE YAŞADIĞI EKMEĞİNİ YEDİĞİ BİR MİLLETİN HELAL SÜT EMMİŞ HİÇ BİR EVLADI KENDİ ORDUSUNA BÖYLE KİN TUTMAZ.SEVİNÇ DOLU GÜNLERİNİZİN ALLAHIN İZNİYLE SONU GELDİ.POSTAL YALAYICILIĞI YAPACAĞINIZ GÜNLER YAKIN MERAKLANMAYIN...

 • destek
  26.11.2010

  sizleri destekliyoruz sayın bakanım iyiki varsınız. diğer yorumcuların kafasıyla bu ülke bir adım ileri gidemez fakat 50 yıl geri gider. 8 yıldır devilasyon diye bişi yok sizler çok yaşayın. işleyen demir gibi sürekli parlıyorsunuz. poliste işkenceyi bitirdiniz. sıra askerde, inşallah askerde aynısı olur.

 • İTTİFAK
  26.11.2010

  PKK AKP ittifakının bir gereği, APo sizinle gurur duyuyor.Cumhuriyet düşmanları "Kubilaya" yine kurşun sıkmışlar.

 • YAVUZ
  26.11.2010

  BİRİSİ GÖREVİ GEREĞİ KIVIRMIŞTA KIVIRMIŞ.ONEYSE NEYDE SAYIN BAKANSİZİN SÖYLEDİKLERİNİZDE BİRAZ MUĞLAK DEĞİL Mİ.TAKDİR BASININDA HANGİ BASINDAN BAHSEDİYORSUNUZ ALLAH AŞKINA.TÜRKİYE DE BU KONU ÜZERİNDE IKINMADAN SIKINMADAN YORUM YAPABİLECEK VE İŞİN GERÇEK TARAFINI ORTAYA KOYACAK BASIN DİYE BİR ŞEY KALDI MI.VAR DİYORSANIZ HANGİSİ YANDAŞ BASINDAN BAHSEDİYORSANIZ O ZATEN GÖREVİ GEREĞİ KESERİN KENDİNE YONTMASI GİBİ İKTİDARA OYNUYOR...

 • Cem Kaya
  26.11.2010

  Gözü sulu yapmacık riyakar çok memnun çok

       Hakkımızda/Künye
       • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
       • Kuruluş : 21 Mart 2001
       • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
       • Editörler
       • Necmi Kurucu
       • Melek Baritoğlu
       2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
       Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.