Kalbi dışarda atıyor

Kalbi dışarda atıyor
21.9.2017 - 01:01

Ölümcül cantrell pentalojisi yüzünden 7 yaşındaki kızın kalbi dışarıda atıyor. Peki cantrell pentalojisi nedir?

Ölümcül bir hastalık yüzünden 7 yaşındaki kızın kalbi dışarıda atıyor. Talihsiz kız güldüğünde bile kalbi göğsünden dışarı çıkarak hızlı bir şekilde atıyor ve kalbini sadece ince bir deri tutuyor.

Cantrell pentalojisi nedir?

Virsaviya Borun isimli kızın kalbinin dışarıda attığını gösteren video internette herkesi şoke etti. Cantrell pentalojisi adı verilen ve oldukça nadir görülen hastalık, bebeğin birden fazla gelişimsel bozuklukla dünyaya gelmesi durumuna deniyor. Bazı vakalarda basit bozukluklar görülürken bazıları ölümcül olabiliyor.

Cantrell pentalojisi nedir?

Daily Mail'de yayınlanan bir habere göre aslen Rus olan Virsaviya'nın soğuk iklimde yaşaması hayati bir risk oluşturduğu için annesiyle birlikte Florida'ya yerleşmiş. Anne Dari Borun kızının tedavi masraflarını tek başına karşılamak zorunda olduğu için oldukça zorlanıyor. Bu yüzden bir fonda yardımları bekliyor.


Duygu Bay / PembeNar Özel

SAĞLIK HABERLERİ
Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;