Kanser olduğunu çantası sayesinde öğrendi

Kanser olduğunu çantası sayesinde öğrendi
27.11.2016 - 00:09

29 yaşındaki kadının yeni aldığı kol çantasından sonra omuzları ve boynu ağrımaya başladı. Başta çantasının ağırlığından olduğunu düşünen genç kadının kanser olduğu anlaşıldı.

Jade Lagden isimli 29 yaşındaki kadın, doktorların kanser olduğunu kol çantası sayesinde teşhis ettiğini iddia etti. Daily Mail'de yayınlanan habere göre geçtiğimiz aylarda kendisine hediye edilen kol çantasından sonra Jade'in omuzlarında ve boynunda dayanılmaz ağrılar baş gösterdi.

Jade, ilk başlarda çantasının fazla ağır olduğunu ve ağrının kas çekilmesinden kaynaklandığını düşündü. 6 hafta sonra hastaneye gidince ikincil meme kanseri teşhisi konuldu. Üstelik tümör, karaciğerine  ve lenf nodüllerine yayılmıştı. Hastalığının tedavisi olmasa da yüksek dozda kemoterapiyle Jade'in tümörleri küçültülmeye çalışılıyor.

11 yaşındaki oğluyla biraz daha zaman geçirebileceği için şükreden Jade, meme kanserine dikkat çekmek için hikayesini paylaştı.

Semptomların çantasının ağırlığı sayesinde ortaya çıktığını söyleyen 29 yaşındaki kadın, "Ağrılarım olmasa doktora gitmeyecektim ve hastalığım bu kadar erken teşhis edilmeyecekti. Çantam sayesinde çocuğumla birkaç gün daha fazla geçirebileceğim." diye konuştu.

 

 

 

Haberin Fotoğrafları
Kanser olduğunu çantası sayesinde öğrendi Kanser olduğunu çantası sayesinde öğrendi Kanser olduğunu çantası sayesinde öğrendi Kanser olduğunu çantası sayesinde öğrendi
Haberin fotoğrafları için tıklayınız
SAĞLIK HABERLERİ
Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;