Örümcek ısıran çocuğun eli delindi

Örümcek ısıran çocuğun eli delindi
12.12.2016 - 13:34

İngiltere’de 8 yaşındaki Abbie Kinnaird’in elini ısıran örümcek az kalsın küçük kızın ölümüne neden oluyordu. Örümceğin zehiri öyle etkiliydi ki Abbie’nin elinde bir delik açtı.

Evlerinin tavanından düşen kahverengi keşiş örümceğ 8 yaşındaki Abbie Kinnaird’in elini ısırdı. Basit bir zehirlenme vakasından çok daha öte olan olayda küçük kız ölümden döndü. Dokuların ölmesine nedne olan örümcek Abbie’nin elinde inanılmaz bir yaraya neden oldu.  Söz konusu örümceklerin eski eşyaların arasunda kıyafetlerin içinde saklandığı tahmin ediliyor.

Abbie'nin elindeki yara önce küçük bir kızarıklık olarak ortaya çıktı. İltihaplanan yara, gittikçe karardı ve antibiyotik tedavisi de işe yaramadı. Kızın kollarında döküntüler de oluşmaya başladı. Doktorlar artık Abbie’ye deri nakli yapılmaıs gerektiğini söyledi. Tali,hsiz kızın elinde artık siyath bir renk alan yara kesildi, temizlendi ve son noktada deri nakli gerçekleşti.

Haberin Fotoğrafları
Örümcek ısıran çocuğun eli delindi Örümcek ısıran çocuğun eli delindi Örümcek ısıran çocuğun eli delindi Örümcek ısıran çocuğun eli delindi
Haberin fotoğrafları için tıklayınız
SAĞLIK HABERLERİ
Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;