Örümcek ısıran çocuğun eli delindi

12.12.2016 - 13:34

İngiltere’de 8 yaşındaki Abbie Kinnaird’in elini ısıran örümcek az kalsın küçük kızın ölümüne neden oluyordu. Örümceğin zehiri öyle etkiliydi ki Abbie’nin elinde bir delik açtı.

Evlerinin tavanından düşen kahverengi keşiş örümceğ 8 yaşındaki Abbie Kinnaird’in elini ısırdı. Basit bir zehirlenme vakasından çok daha öte olan olayda küçük kız ölümden döndü. Dokuların ölmesine nedne olan örümcek Abbie’nin elinde inanılmaz bir yaraya neden oldu.  Söz konusu örümceklerin eski eşyaların arasunda kıyafetlerin içinde saklandığı tahmin ediliyor.

Abbie'nin elindeki yara önce küçük bir kızarıklık olarak ortaya çıktı. İltihaplanan yara, gittikçe karardı ve antibiyotik tedavisi de işe yaramadı. Kızın kollarında döküntüler de oluşmaya başladı. Doktorlar artık Abbie’ye deri nakli yapılmaıs gerektiğini söyledi. Tali,hsiz kızın elinde artık siyath bir renk alan yara kesildi, temizlendi ve son noktada deri nakli gerçekleşti.

Haberin Fotoğrafları
Haberin fotoğrafları için tıklayınız
Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   ihlas haber ajansı
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.