İsrail'in sakladığı fotoğraflar

20.7.2014 - 18:07

Gazze'den atılan roketlerin, İsrail'in demir kubbe adını verdiği önleme sistemiyle imha edildiğini bildirilmişti.Ortaya çıkan fotoğraflar bunun doğru olmadığını ortaya çıkardı.
Füze ve roketlere karşı inanılmaz güçlü bir savunma sistemi kuran İsrail'in elinde çok sayıda Patriot da var. Atılan bu füzeler Patriotlar tarafından havada imha ediliyor.
Bu kadar gelişmiş sistemler, çok sayıda HAMAS füzesinin şehirlerine düşmesini engelleyemedi. İsrail'den paylaşım sitelerine yollanan fotoğraflarda hem yaşanan paniği hem de düşen füzelieri gösteriyor. HAMAS füzelerinin düştüğü yerler arasında; evler, bahçeler. benzin istasyonları hatta plajlar bile bulunuyor.
Patlayan benzinlikte kaç kişinin öldüğü bile açıklanmıyor. İsrail ölü sayısının sadece 1 olduğunu açıklasa da gerçek rakamın daha fazla olduğu sanılıyor.
Elinde toplam 10 bin roket bulunan HAMAS şimdiye kadar bunun 1.700'ün İsrail'e fırlattı.

HABERVİTRİNİ ÖZEL

Haberin Fotoğrafları
Haberin fotoğrafları için tıklayınız
Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Hasan Birp�nar
   • Melek Baritoğlu
   ihlas haber ajansı
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.