Muslera: Düğünümüzü Terim yapacak

2.12.2015 - 12:12

Galatasaray’ın başarılı kalecisi Muslera, hayatını sevgilisi Patricia ile birleştirmek için artık gün sayıyor.

Four Four Two dergisinin Aralık sayısına röportaj veren tecrübeli eldiven, Uruguay’daki düğünün 30 Aralık’ta olduğunu, 2 Ocak’ta da kilise töreninin yapılacağını söyledi.

ÇOK UĞRAŞTIM SONUNDA BAŞARDIM

Evlilikle ilgili düşüncelerini anlatan Muslera, “Dinimiz açısından bu çok önemli. Evlenerek eşimi Tanrı’ya takdim etmiş olacağım. Romantik biri olduğumu söyleyemem ama onun için çok uğraştım. Benimle birlikte olmadan önce Uruguay’da yaşıyordu, ben Türkiye’deydim. Onu bir şekilde buraya getirmem gerekiyordu. Çok uğraştım ve sonunda babasından izin almayı başardım” dedi.

 

ORGANİZASYONU FATİH TERİM YAPACAK

Düğün organizasyonu için Fatih Terim’in de devrede olduğunu belirten Muslera, “Fatih hocamın halledemeyeceği bir şey yok. O yüzden ne yapacaksa mükemmel olacağına eminim. Düğünüm Uruguay’da olacak, mesafeden dolayı takım arkadaşlarım katılamayabilir ama herkes davetlim. Döndüğümde de İstanbul’da onlarla kutlayacağız. Düğünde giyeceklerimi Taffarel seçti. Sakın nasıl bir şey olduğunu sormayın çünkü Patricia’nın bunu bilmemesi gerekiyor. Dini inançlarımıza göre ben de onun kıyafetini görmemeliyim” diye konuştu.

 

Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Necmi Kurucu
   • Melek Baritoğlu
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.