Gündem
  • 22.3.2020 10:56

Sahte hesabı gerçek sanan Özgür Özel Fahrettin Koca'ya çıkıştı

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca adına açılmış parodi hesaptan atılan mesajı, Bakan Koca'nın paylaştığını zannederek akılalmaz bir paylaşım yaptı.

CHP zihniyeti tüm Türkiye’nin tek yürek olduğu dönemlerde dahi muhalefet etmek için fırsat kolluyor. Düşmanlık yapabilmek için sorgulama yetisi uyuşan isimler, koronavirüs salgınına karşı canını dişine takan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’ya yüklenmek için ufak bir kıvılcım bekliyor. Son olarak CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, akılalmaz bir paylaşıma imza attı.

Sahte hesabı gerçek sandı

Özel, Twitter’da Sağlık Bakanı Fahrettin Koca adına açılmış parodi hesabı gerçek sandı. Söz konusu hesaptan provokasyonlara karşı uyarı mahiyetinde atılan bir tweet’i paylaşan Özgür Özel, Bakan Koca’yı eleştirdi.

Parodi hesaptan paylaşışan, “Kaybettik demek için pusuda bekleyen, provokatif amaçlı mesajlar atan, toplum düzenine aykırı davranıp devlet yöneticilerine hakaret boyutuna vatan tweetler atanlar! Aklınızı başınıza devşirin. Çanakkale’den biz çıktık. Bedir’den Uhud’dan biz çıktık. Allah'ın izniyle buradan da çıkarız” mesajının ardından Özgür Özel şunları yazdı:

Sayın Bakan insanlar size kredi açtı, bu insanımızın meseleyi siyaset üstü sahiplendiğni gösteriyor. Bakın öksürseniz 20.000 RT alırken bu sert ve had bilfiren siyasi mesajınız sadece 300 RT aldı çareyi tweeti silmekte buldunuz. Güç zehirlenmesine kapılmayın, kapsayıcı olun

Bu skandalın ardından Özgür Özel de mesajını silmek zorunda kaldı.

İşte o paylaşımlar:

İLGİLİ HABERLER