Gündem
  • 18.5.2019 10:07

Savcı Sayan'dan o isme sert sözler: Anırsın, başka bir şey istemiyorum

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, Habertürk’te “Ağrı seçimi taşıma oylarla alındı.” iddiasında bulunan CHP’li Barış Yarkadaş’a çok sert tepki gösterdi. Sayan, CHP’li Yarkadaş’a tepkisini, “İspatlasın belediye başkanlığını aynı gün bırakırım, ispatlayamazsa anırsın başka bir şey istemiyorum.” diyerek gösterdi.

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan’dan, “Ağrı seçimi taşıma oylarla alındı.” diyen CHP’li Barış Yarkadaş’a çok sert tepki gösterdi.

Sayan, Habertürk’te yayınlanan ve moderatörlüğünü Hülya Hökenek’in yaptığı Enine Boyuna adlı programda CHP’li Barış Yarkadaş’ın ortaya attığı iddiaya twitter hesabı üzerinden, “İspatlasın belediye başkanlığını aynı gün bırakırım, ispatlayamazsa anırsın başka bir şey istemiyorum. Bunların hayatı yalan!” ifadeleriyle tepki gösterdi.

Savcı Sayan ayrıca, Barış Yarkadaş’ın iddiasına cevap vermek üzere Habertürk’e bağlanmak istediğini ancak, Habertürk’ün bu isteğini kabul etmediğini belirterek, “Habertürk’ü de kınıyorum!” dedi.

Savcı Sayan daha sonra şu mesajı attı:

“Habertürk’te danışmanım ve özel kalem müdürümüz arasında telefonla bağlanma konusunda yanlış bir anlaşılmadan dolayı Habertürk’ü kınayan bir mesaj attım. Olayın aslını öğrendim. Bu haksızlıktan dolayı (Cevap hakkım saklı kalmak şartıyla) Habertürk TV’den özür diliyorum.”

 Serkan Çelik  Yeniakit.com.tr

Yorumlar (2)

  • - Millet

    Yunan Ekremin yalamalari laf cambazlığı da yaparmış 2gr beyinle Etekli pkk eniği Amerikan uşağı hdp sürüleri

  • - CUMHUR

    Bir eşrefi mahlukat olan İnsanın anırmasını istemek onu yaradan Hz Allah'a küfürdür çok görmemek lazım bazı CHP li ateistlerle yatıp kalkarken dinini imanını kaybetmiş Allah onu ve onun gibi düşünenleri bildiği gibi yapsın.

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER