Spor
  • 31.10.2008 02:21

ŞEN’İN ŞAMPİYON ADAYI BEŞİKTAŞ

Beşiktaş Kulübü’nün eski yöneticilerinden İhsan Kalkavan’ın annesi Hacı Meziyet Kalkavan, Fatih Camii’nde kılınan öğle namazının ardından Edirnekapı Sakızağacı Mezarlığı’nda toprağa verildi.
Cenaze namazında Kalkavan’ın bir hayli üzgün olduğu görülürken, namaza spor ve sanat dünyasının ünlü isimleri katıldı. Cenaze namazında, İstanbul Valisi Muammer Güler, Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, babası Erdoğan Demirören, Beşiktaş Kulübü yöneticileri, futbol federasyonu eski başkanlarından Haluk Ulusoy, Fenerbahçe Kulübü eski başkanlarından Ali Şen, Beşiktaş’ın eski teknik direktörü Ertuğrul Sağlam, eski futbolcular Hakan Şükür, Ali Gültiken, Beşiktaş’ta görev yaptığı dönemdeki yönetim kurulu arkadaşları, sanatçılar Orhan Gencebay, Metin Şentürk ve ailesi hazır bulundu.
ŞEN’İN ŞAMPİYON ADAYI BEŞİKTAŞ
Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören ve babası Erdoğan Demirören, cenaze namazında Fenerbahçe Kulübü eski başkanı Ali Şen ile biraraya geldi. Ali Şen, yaşanan kısa süreli sohbette başkan Demirören’i, Mustafa Denizli’yi takımın başına getirmelerinden dolayı kutlayarak, "Denizli’yi takımın başına getirerek iyi bir iş yaptınız, bu sezon şampiyon Beşiktaş olacak" dedi. Cenaze namazında Beşiktaş’ın eski teknik direktörü Ertuğrul Sağlam da vatandaşlardan ve çevredeki öğrencilerden büyük ilgi gördü.

İLGİLİ HABERLER