Yaşam
  • 9.12.2019 16:53

Serdar Ortaç’ın Erdoğan hakkındaki sözleri muhalifleri çıldırttı

Şarkıcı Serdar Ortaç, Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında söylediği sözler nedeniyle muhalifler tarafından linç edildiğini söyledi.

Şarkıcı Serdar Ortaç çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. Ortaç, "Şu anda Türkiye’de lider olarak bir tek Erdoğan var, onu çok seviyor ve takdir ediyorum" ifadelerini kullandı.

Muhalifler tarafından lince uğradığını söyleyen Serdar Ortaç, "Ülkemizin dünyada yükselişte olmasında Erdoğan’ın katkısı büyük. Şu an Türkiye’de lider olarak bir tek Erdoğan var. Cumhurbaşkanımızı hem kişiliğinden, hem icraatlarından, hem de politikalarından dolayı çok seviyorum ve takdir ediyorum” diye konuştu.

"Eskiden insanlar tüp gaz kuyruğuna girerdi"

"Ekonomi kötü, kimsede para yok’ diyorlar. Bırakalım Allah aşkına bu kötümserliği" ifadelerini kullanan Serdar Ortaç, sözlerini şöyle sürdürdü: Daha da kötüsü olabilirdi. Eskiyi hatırla. İnsanlar tüp gaz kuyruğuna girerdi. Ben hatırlıyorum o eski dönemleri.

"Kanal İstanbul harika bir proje"

Şimdi çok şükür bunları yaşamıyoruz. Biraz şükretmeyi bilmeliyiz. Kanal İstanbul'u destekliyorum, harika bir proje. Tabii bence diyorum. Başkası böyle düşünmeyebilir, ben saygı duyuyorum böyle düşünmeyenlere.

"Kendileri gibi düşünmeyenleri linç ediyorlar"

Ama belli kesimler kendileri gibi düşünmeyenleri linç ediyor. Lütfen bırakalım böyle yapmayı. Birbirimizin düşüncelerine saygı duyalım."

"Ekmek paramdan ne istiyorsunuz?"

Sabah gazetesine konuşan Ortaç, açıklamalarına şöyle devam etti:

"Sosyal medyada muhalifler tarafından linç edildim. 'Buna bir daha reklam vermeyin' diye paylaşım yapanlar bile oldu. Ne istiyorsunuz ekmek paramdan? Sırf düşüncemi dile getirdim diye böyle de yapılmaz.

"Çok seviyor ve takdir ediyorum"

Cumhurbaşkanımızı da hem kişiliğinden, hem de icraatlarından, hem de politikalarından dolayı çok seviyor ve takdir ediyorum. Ne var bunda?

"Ülkemize katkısını nasıl göremiyorlar?"

Erdoğan'ın ülkemize katkısını nasıl göremiyorlar? Muhalifler 'Yolla, otobanla, köprü ile ölçmeyin' diyorlar Erdoğan'ın yaptıklarını. Ne ile ölçeceğiz?

"Avrupa'daymışım gibi geliyor"

Benim hayat kalitemi artırdı mı bu yatırımlar? Evet, rahat yaşamam için gerekli bunlar. Anadolu tarafına geçince Avrupa'daymışım gibi geliyor.

"Türkiye'de tek lider Erdoğan"

Türkiye dünyada yükselişte, değerini bilmeliyiz. Bunda Erdoğan'ın katkısı çok. Kusura bakmasın kimse ama şu anda Türkiye'de lider olarak bir tek Erdoğan var bana göre. Dünyada da bir-iki liderden biri. Bu benim düşüncem. Herkesin görüşüne de, eleştirisine de saygı duyuyorum. Türkiye'ye çok önemli yatırımlar yaptı, yapmaya da devam ediyor. Mesela Kanal İstanbul'u destekliyorum, harika bir proje. Tabii bence diyorum. Başkası böyle düşünmeyebilir, ben saygı duyuyorum böyle düşünmeyenlere. Ama belli kesimler kendileri gibi düşünmeyenleri linç ediyor. Lütfen bırakalım böyle yapmayı. Birbirimizin düşüncelerine saygı duyalım."

Yorumlar (1)

  • - CUMHUR

    Ortaç sağlık sorunu yaşıyor ilaçları tedavisi çok pahalı, hükümetin desteğine muhtaç Ortaç yeraltı uzmanı mimar iklimci şehir plancısı değil bilmez bende olsam överdim !

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER