Yaşam
  • 6.6.2020 11:48

Sevda Demirel'in annesi kızının dönme sevgilisiyle evleneceğini duyunca düşüp bayıldı

Sevda Demirel sevgilisi Doruk Doğrusöz ile birlikte önceki gün Nişantaşı’nda objektife yansıdı.

Pandemi sürecinde evden çıkmadıklarını belirten Demirel, “Biz gerçekten zor bir süreç geçirdik, çünkü uzak bir yerde yaşıyoruz. Kendimizi eve kapattık” dedi. Yaz sonu evlenmeyi planladıklarını da açıklayan Demirel, “Korona döneminde herkes kilo aldı, ben kilo verdim. Gelinliğin içine sığayım diye. Yaz sonunda düğün düşünüyoruz” dedi.

Katıldığı bir moda yarışmasıyla ünlenen Neslihan Doğrusöz, geçtiğimiz yıl cinsiyet değiştirerek Doruk adını almıştı. Doğrusöz, eski manken ve şarkıcı Sevda Demirel ile aşk yaşamaya başladı. Demirel'in annesi ilişkiyi öğrenince hastanelik oldu..Yıllar önce Hande Ataizi'ye attığı tokat ile bir dönem magazin gündemini sarsan Sevda Demirel, yeni aşkıyla herkesi şaşırttı.

Doruk Doğrusöz sevgilisi kimdir? Sevda Demirel Doruk Doğrusöz ile sevgili  mi? - Magazin Haberleri

Demirel, bir dönem katıldığı moda yarışmasıyla ünlenen ve geçtiğimiz yıl cinsiyet değiştiren Doruk Doğrusöz ile yeni bir aşka yelken açtı.

Doruk Doğrusöz ile Sevda Demirel aşk yaşıyor! Neslihan Doğrusöz cinsiyet değiştirerek Doruk ismini almıştı - Magazin Haberleri

Doğrusöz’ün Instagram hesabından ünlü şarkıcıyla yaptığı kalpli paylaşımlar ikiliyi ele verdi.

Doruk Doğrusöz ile Sevda Demirel aşk yaşıyor! Neslihan Doğrusöz cinsiyet değiştirerek Doruk ismini almıştı - Magazin Haberleri

ANNESİ HASTANELİK OLDU

Demirel'in annesi, "Kızım böyle bir ilişkiye hazır değil" diyerek şu şekilde çarpıcı açıklamalarda bulundu:

Benim kızım duygu durum bozukluğu yaşıyor olmalı. En son ilişkisinden sonra bavulunu toplayıp her şeyini bırakıp gitti. Kendini yalnızlığa itti. Panik atak oldu. Şimdi bir travma daha geçirip üzülmesini istemem.

Bu yüzden ben bu ilişkiye cinsel bazdan değil, kızım böyle bir ilişkiye hazır değil. Bu yüzden de karşıyım. Onun üzülüp yıpranmasını bir anne olarak istemem. Haberi okuyunca bayılmışım. Komşularım ambulans çağırmış gözümü hastanede açtım, "Kızıma bavulunu topla Almanya'ya geliyorsun" dedim.

Sevda Demirel, 28 Nisan 1972’de Almanya’da dünyaya geldi. Modellik, şarkıcılık, sinema oyunculuğu ve program sunuculuğu yaptı.

Sevda Demirel, aslen Gaziantep'lidir. 16 yaşındayken anne ve babası boşandı, aynı yıl İstanbul’a geldi ve mankenlik yapmaya başladı.

 

İLGİLİ HABERLER