Asayiş
  • 4.6.2020 12:37

Sevgilisini öldüren kadın!.. Yaşamasın böyle insanlar

Sevgilisini öldüren kadından şok sözler: Namusumla oynadı

Eskişehir'deki cinayette son dakika gelişmesi. Tartıştığı sevgilisi Emrah Sanat'ı tartışma sırasında göğsünden bıçaklayan Özlem Ç., cinayet sonrası olay yerinden kaçmış ve 1 saat sonra güvenlik kameraları incelenerek akrabasının evinde yakalanmıştı. Bugün sağlık kontrolü için hastaneye getirilen katil zanlısı Özlem Ç., gazetecilerin "Sevgilinizi neden öldürdünüz?" sorusuna "Namusumla oynadı, yaşamasın böyle insanlar bu dünyada" cevabını verdi.

Sevgilisini öldüren kadından şok sözler: Namusumla oynadı

Eskişehir'de tartıştığı erkek arkadaşını bıçakla öldüren kadın, sağlık kontrolü için getirildiği hastaneye girerken gazetecilere, "Namusumla oynadı, yaşamasın böyle insanlar bu dünyada" dedi.

Dün yaşanan olayda, Bahçelievler Mahallesi Plevne Sokak'ta meydana geldi. Sokak üzerinde bulunan bir aparta İzmir'den Eskişehir'e gelen kız arkadaşı Özlem Ç. (32) ile Emrah Sanat (32) arasında henüz belirlenemeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesiyle Özlem Ç., iddialara göre mutfaktan aldığı bıçakla Sanat'ın göğüs kısmına vurdu. Aldığı darbeyle ağır yaralanan Emrah Sanat hayatını kaybederken, Özlem Ç. ise olay yerinden kaçtı. Polis ekiplerinin yaptıkları araştırma sonucunda çevredeki güvenlik kameraları ve MOBESE yardımıyla firari kadının kaçış güzergahlarını tespit etti. Yaklaşık 1 saat süren çalışmalar sonucu şüpheli Özlem Ç., Huzur Mahallesi'ndeki akrabasının evinde suç aleti olan bıçakla birlikte yakalandı.

Sevgilisini öldüren kadından şok sözler: Namusumla oynadı

"NAMUSUMLA OYNADI"

Sevgilisini bıçak ile öldüren Özlem Ç., bugün sağlık kontrolü için Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi'ne getirildi. Burada basın mensuplarının 'neden öldürdün' sorusuna cevap veren cinayet şüphelisi, "Namusumla oynadı, yaşamasın böyle insanlar bu dünyada" dedi. Özlem Ç. sağlık kontrolü ardından adliyeye sevk edildi.

Sevgilisini öldüren kadından şok sözler: Namusumla oynadı


 

İLGİLİ HABERLER