Yaşam
  • 3.7.2019 22:55

Şeyhin oğlu seks partisi kurbanı çıktı

Evinde seks partisi yaparken öldü! Ülkeyi karıştırdı!

BAE yönetiminde olan Şeyh Sultan bin Muhammed el Kasımi'nin oğlu, Halid bin Sultan el Kasımi Londra'daki evinde seks partisi yaparken öldü. Ülkede 3 gün boyunca yas ilan edildi bayraklar yarıya indi.

Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) yönetiminde yer alan Şeyh Sultan bin Muhammed el Kasımi'nin oğlu Şeyh Halid bin Sultan el Kasımi'nin ölüm haberi geldi. Londra'da moda ile uğraşan Şeyh Halid evinde aşırı doz uyuşturucu alarak seks partisi yaparken öldü.

Evinde seks partisi yaparken öldü! Ülkeyi karıştırdı! - Sayfa 2

LONDRA'DA HAYATINI KAYBETTİ

39 yaşında İngiltere'nin başkenti Londra'da hayatını kaybeden Kasimi, moda sektöründeki faaliyetleriyle tanınıyordu.

Evinde seks partisi yaparken öldü! Ülkeyi karıştırdı! - Sayfa 3

3 GÜN YAS İLAN EDİLDİ

Ölüm nedeniyle BAE'deki bütün bayraklar yarıya indirildi ve üç gün yas ilan edildi.

Evinde seks partisi yaparken öldü! Ülkeyi karıştırdı! - Sayfa 4

İLK OĞLU AŞIRI DOZ UYUŞTURUCUDAN ÖLMÜŞTÜ

1972 yılından bu yana Şarika kentini yöneten Şeyh Sultan bin Muhammed el Kasımi, ikinci kez bir oğlunu kaybediyor. 1999 yılında, en büyük oğlu aşırı doz eroin sebebiyle ölmüştü.

Aile, ölümü Instagram hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. Binlerce kişi sosyal medya üzerinden Şeyh ve ailesine başsağlığı diliyor.

Evinde seks partisi yaparken öldü! Ülkeyi karıştırdı! - Sayfa 6

İNGİLİZ BASINI YAZDI

İngiliz The Sun gazetesinin haberine göre; ihbar üzerine Kasimi’nin Knightsbridge semtindeki evine giden acil servis ekipleri, çok sayıda uyuşturucu buldu.

Evinde seks partisi yaparken öldü! Ülkeyi karıştırdı! - Sayfa 7

EVDE UYUŞTURUCU BULUNDU

Gazeteye konuşan kaynaklar, 39 yaşındaki erkek giyim markası sahibi Kasimi’nin ölü bulunduğu evde uyuşturucu kullanıldığını ve seks partisi yapıldığını söyledi.

Evinde seks partisi yaparken öldü! Ülkeyi karıştırdı! - Sayfa 8

Söz konusu kaynak, “Görünüşe bakılırsa, bazı konukların uyuşturucu aldığı ve cinsel ilişkiye girdiği bir parti yapılıyordu. Şeyh Halid’in uyuşturucu aldıktan sonra aniden ölmüş olabileceğinden şüpheleniliyor. Polis soruşturmasının yanı sıra acil bir iç soruşturma emri verildi ve personelin sessiz kalması yönünde talimat verildi” dedi.

Evinde seks partisi yaparken öldü! Ülkeyi karıştırdı! - Sayfa 9

Şeyh Halid’in ölü bulunduğu evin, 90 milyon pound’a satılan evlerin bulunduğu bir yerde yüksek kalitede bir apartman dairesi olduğu öğrenildi.

 

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER