Gündem
  • 12.2.2019 11:50

Skandal! Leyla Alaton bu sefer peygamber ile dalga geçti

Ayasofya paylaşımıyla büyük tepki toplayan Leyla Alaton, şimdi de Hz. Nuh’u (a.s.) aklınca alaya aldı.

Daha önce Ayasofya Camii’ndeki skandal dans paylaşımıyla büyük tepki toplayan Yahudi iş kadını Leyla Alaton, dini değerleri ti’ye almaya devam ediyor. Instagram hesabından bir paylaşım yapan Alaton, Hz. Nuh’un kavmini kurtarmak için Allah tarafından emrolunduğu gemi hadisesini kendince alaya aldı.

Büyük Tufan ile dalga geçti

Ayasofya paylaşımının ardından Alaton, şimdi de Hz. Nuh ve Büyük Tufan hakkında skandal bir paylaşım yaptı. Hz. Nuh’un canlı hayatını korumak için her canlıdan birer çift aldığı gemi hadisesiyle dalga geçen Alaton, fillerin Titanic’ten bir sahnedeymiş gibi çizildiği karikatürü paylaştı.

İşte o skandal paylaşım:

 

Ayasofya’da dans rezaleti

Ocak ayının başlarında Alaton, yine sosyal medya hesabından skandal bir paylaşımda bulunmuştu. Alaton, Ayasofya Camii’nde bir genç kızın sergilediği dans figürünü fotoğraflamış, ardından hesabından yayınlamıştı. Alaton’un bu hareketi büyük tepkilere neden olurken, konuyla ilgili açıklama yapan iş kadını özür dilemişti.

 yeniakit.com.tr

Yorumlar (1)

  • - HZ NUH

    Bizim peygamberimiz Hz Muhammed, Hz Nuh gayri müslümlerin peygamberi demek ki Nuh diyorlar peygamber demiyorlar tıpkı bizde olduğu gibi namaza icazet etmiyorlar müminler namaz kılarken onlar fitne fesat yapıp koltuk kapma peşinde koşuyorlar.!

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER