Spor
  • 20.6.2022 21:12

Sofiane Feghouli ve Mbaye Diagne aynı takımda buluşuyor!

 Süper Lig'de geçtiğimiz sezonu oldukça büyük bir hayal kırıklığıyla tamamlayan Galatasaray, gelecek sezon için kadro çalışmalarına devam ediyor. Teknik direktör olarak Okan Buruk'u açıklamaya hazırlanan sarı-kırmızılı ekip, bir yandan da transferler için girişimlerini sürdürüyor. Öte yandan Galatasaray'da bu sezon sözleşmesi sona eren Feghouli ve Diagne, gelecek sezon yeniden aynı takımda buluşabilir.Süper Lig'de 2021-2022 sezonunu beklentilerin çokça altında tamamlayan Galatasaray, gelecek sezon için çalışmalarını sürdürüyor.

DIAGNE VE FEGHOULI AYNI TAKIMDA BULUŞUYOR

Galatasaray'ın uzun süredir formasını giyen iki oyuncu Mbaye Diagne ve Sofiane Feghouli yeniden aynı takımda buluşabilir.Sarı-kırmızılı ekipte sözleşmesi sona eren Feghouli, sezonun son maçında taraftarlara veda etmişti.Öte yandan 2021-2022 sezonu içerisinde sözleşmesi dondurulan Mbaye Diagne de ayrılmaya hazırlanıyor.İki oyuncunun da gelecek sezon Galatasaray forması giymesi beklenmezken, yeni takımlarına dair bomba bir iddia geldi.

Newspao'nun haberine göre Mbaye Diagne ve Sofiane Feghouli Yunan ekibi Panathinaikos'a önerildiler.Geçtiğimiz günlerde eski Fenerbahçeli Slimani konusunda bir öneri alan Panathinaikos, bu kez Galatasaray'dan Diagne ve Feghouli önerisi ile karşı karşıya kaldı.Galatasaray'ın yeni sezon kadrosunda yer bulması zor gözüken Mbaye Diagne'nin Sarı-Kırmızılılar ile 1 yıllık sözleşmesi kalmışken Sofiane Feghouli ise Haziran ayı sonunda bitecek sözleşmesi ile serbest kalıyor.

Galatasaray formasını toplamda 62 maçta terleten Diagne, 26 gol ve 4 asistle oynadı.

İLGİLİ HABERLER