Gündem
  • 23.11.2020 11:37

Sokağa çıkma yasağında Drone ile şırdan servisi

Adana'da sokağa çıkma yasağı: İHA'yla şırdan servisi yapıldı

Adana’nın Kozan ilçesinde sokağa çıkma kısıtlaması şırdan ve ciğer satıcılarını harekete geçirdi. Yoğun talep nedeniyle yakın yerlere insansız hava aracıyla (İHA) şırdan servisi yapıldı.

DarkWeb Haber 🇹🇷🇦🇿 on Twitter: "Adana'da sokağa çıkma yasağı: İHA'yla  şırdan servisi yapıldı.… "

Kozan’da saat 20.00’de sokağa çıkma kısıtlamasının başlaması şırdan ve ciğer satışlarını etkilemedi. Şırdan kazanlardan tezgaha çıkmadan tükendi.
Kozan’da şırdan servisi yapan Murat Mercan uzak mesafelere araç ile Şırdan servisi yaparken yakın mesafe de drone ile sırdan servisi yaptı. Balkondan verdiği şırdan siparişini drone ile alan Emine İnanç kronik rahatsız grubu olduklarını için ayaklarına hizmeti geldiğini kaydetti.

Adana'da kısıtlamanın ardından gelenek bozulmadı! Siparişleri yakın yerlere  böyle teslim ettiler - Son Dakika Haberler
Şırdan ve paça işletmesi Murat Mercan yakın mesafe de drone ile servis yapıldığını kaydederek, “Malum yasak çıkmaya başladı. Şuan üçüncü kazanımızı attık. Adanalılar şırdandan vazgeçmiyor. Adana’da şırdan kıtlığı var. Az sayıda olunca Dana şirdan alternatif ile servis veriyoruz. Bizim adana denilince akla gelen şırdan” diye konuştu.

Adana'da sokağa çıkma yasağı: İHA'yla şırdan servisi yapıldı - Sputnik  Türkiye
50 yıldır ciğer kebapçısı olan Fuat Dokuzcu, evlere sipariş yetiştirmek için yoğun çalıştığını kaydederek, “Kozan’da bu hizmeti vermekten gurur duyuyorum. Servislerimiz arttı. Adanalıların vazgeçilmez tutkusu ciğer, şırdan. Müşterimize hitap etmeye çalışıyoruz” diye konuştu.

 

 

İLGİLİ HABERLER