Gündem
  • 11.1.2022 23:43

Sokakta rastladığı İmamoğlu'nu öven nine yaka mikrofonundan yakalandı

İmamoğlu'na 'sevgi gösterisi' PR çalışması mı? 'Yaka mikrofonu' tartışması...

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na ait paylaşılan bir videoda, sevgi gösterisinde bulunan yaşlı kadının yakasında mikrofon olduğu iddia edildi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sözcüsü Murat Ongun, sosyal medya hesabından İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun sokakta vatandaşlarla olan diyaloğunu paylaştı.

AK PARTİLİ VEKİL İFŞA ETTİ: BİRAZ DAHA DİKKATLİ ÇALIŞIN
İmamoğlu ile sokakta konuşan ve "Seni seviyoruz" diyen kadının üzerinde yaka mikrofonu taşıdığı ise sosyal medyada dikkatlerden kaçmadı. Ongun'un "Annemizin dediği gibi çalışıyoruz." ifadeleriyle paylaştığı video kısa sürede gündem oldu. AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora Ongun'un paylaştığı videoyu alıntılayarak "Murat bey! Kadına yaka mikrofonu takıp organize ettiğiniz 'dürüst ve çalışkan başgan' algınız elinizden patladı. Biraz daha dikkatli çalışın" ifadelerini kullandı.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU
Söz konusu olay sosyal medya kullanıcılarının da ilgisini çekti. Videoyla ilgili kısa sürede çok sayıda yorum yapıldı. O yorumlardan bazıları şu şekilde:

- Anneannelerinize, ninelerinize ve dedelerinize sahip çıkın. Allah muhafaza bir yerlerden belediye başkanı çıkıp yakasına mikrofon takmak suretiyle kendisini övdürtebilir.

- Ama hakkını verelim teyzeye, ezberini yapmış .

- Ekrem Başkan yarın halk ekmekte her ekmek alana bir mikrofon hediye edecekmiş.

- Ama zaten teyze hep dışarı çıkarken mikrofon taşır hiç mikrofonsuz dışarı çıkmazdı şovla hiç alakası yok.

 

İLGİLİ HABERLER