Gündem
  • 21.8.2019 09:04

Soylu : 14 gün önce kimin Amerikalılar ile buluştuğunu ve ne konuştuğunu biliyoruz

Bakan Soylu'dan bomba açıklama: 14 gün önce ABD ile gizlice görüştüler!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, katıldığı televizyon programında, MLKP (Marksist-Leninist-Komünist Parti) terör örgütüyle Amerikalıların Suriye'de 14 gün önce görüştüğünü açıkladı. Soylu, 'ne konuştuklarını biliyoruz' dedi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Habertürk TV'de katıldığı canlı yayında, gündeme bomba gibi düşen bir açıklamada bulundu. Soylu, terör örgütü MLKP(Marksist Leninist Komünist Parti) terör örgütü üyelerinin Suriye'de Amerikalılarla görüştüğünü duyurdu.

Bakan Soylu şunları söyledi:

"Çok yakın bir zamanda, 14 gün önce Suriye'nin bir tarafında, bizim kırsalda bitirdiğimiz MLKP ile Amerikalılar görüştüler. Ne görüştüklerini de biliyoruz. Hem de isim isim... Kimlerle görüştüler... Ne görüştükleri bizde kalsın.

Biz devletiz, biz bunları bilmek zorundayız. Bahsettiğim Amerikalıların da askeri diplomatik görevleri var."

Yorumlar (2)

  • - SEÇMEN

    İÇ İŞLERİ BAKANININ AÇIKLAMASINA BAKIN. ABD İLE MLKP GÖRÜŞMÜŞ. NEREDE, NE ZAMAN, NE GÖRÜŞTÜKLERİNİ, KİMLERLE GÖRÜŞTÜKLERİNİ İSİM İSİM BİLİYORLARMIŞ . BAKAN BEY YA? SEN BU OALYIN BUNUN NESİNİ BAŞARI GİBİ ANLATIYORSUN ACABA? ABD BU GÖRÜŞMEYİ SAKLAMAK İSTESEYDİ RUHUNUZ BİLE DUYMAZDI. BUNDAN ÇIKARILACAK TEK SONUÇ VAR İŞTE. ABD BUNU BİLMENİZİ İSTEMİŞ. SİZİN TERÖR ÖRGÜTÜ DEDİĞİNİZİ ONLAR GÖRÜŞÜP, ANLAŞMAYA DEĞER ÖRGÜT MENSUPLARI GÖRMÜŞ. BİZE DÜŞEN DE DERDİMİZE YANALIM OLMUŞ.

  • - Kahramanali

    Seninle Gurur duyuyorum sayın bakanım

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER