Medya
  • 15.9.2019 23:09

Spiker Buse Biçer 13 yaş büyük işadamıyla evlendi

Ciner Medya Grubu'nun ekonomi kanalı Bloomberg HT'nin güzel sunucusu Buse Biçer, uzun süredir beraber olduğu Amerikan strateji kuruluşu temsilcisi Hakan Akbaş ile evlendi.

Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu'nun kıydığı nikah Ritz Carlton Oteli'nde gerçekleşti.

Çok sayıda davetlinin katıldığı nikahta Buse Biçer'in nikah şahitliklerini ablası Ayşe Biçer ile İYİ Parti Grup Başkanvekili ve Kocaeli milletvekili Lütfü Türkkan yaparken, Hakan Akbaş'ın nikah şahitliklerini ise MEF Üniversitesi Rektörü Prof.Muhammet Şahin, işadamları Hakan Çakarcalı ve Aka Gündüz Özdemir yaptı.

buse biçer ile ilgili görsel sonucu

Bir dönem Sabancı Holding’de Başkan yardımcılığı yapan 51 yaşındaki Hakan Akbaş, halen ABD eski Dışişleri Bakanı Madeleine Albrıght'ın kurduğu ve başında bulunuduğu lobi ve strateji kuruluşu Albrıght Stonebrıdge Group'un Türkiye temsilcisi olarak görev yapıyor.

Akbaş'ın ikinci evliliği. İlk evliliğinden 2 kız çocuğu bulunuyor.

Daha önce 24 TV, Habertürk Tv'de görev yaptıktan sonra Bloomberg HT'ye transfer olan Buse Biçer ise 39 yaşında. Onun da ikinci evliliği ve ilk evliliğinden bir çocuğu bulunuyor.

İşte nikahtan kareler:

Yorumlar (1)

  • -

    herkesin bildiği bir gerçeği ben yazayım. hakan akbaş eşcinseldir. hem de öyle böyle değildir. istanbul'da rezidanslarda verilen eşcinsel grup seks partilerinin önde giden müdavimidir. bunu ben biliyorsam buse biçer'in bilmemesine imkan yok. bu pilav daha çok su kaldırır.

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER