Spor
  • 31.3.2012 21:03

Spor Toto 2. ve 3. Lig'de toplu sonuçlar

Spor Toto 2. Lig'de 27. hafta, Spor Toto 3. Lig'de ise 32. hafta mücadeleleri bugün yapılan maçlarla tamamlandı.
        
     -Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup-
    
     Kocaelispor-Konya Torku Şekerspor......................( 0 - 7 )
     İskenderun Demir Çelikspor-Ofspor......................( 1 - 1 )
     Çorumspor-Pendikspor...................................( 0 - 1 )
     Şanlıurfaspor-BUGSAŞ Spor..............................( 3 - 1 )
     Tepecikspor-Bozüyükspor................................( 1 - 2 )
     Balıkesirspor-Diyarbakırspor...........................( 5 - 1 )
     Yeni Malatyaspor-Gaziosmanpaşaspor.....................( 0 - 1 )
     Altay-Tokatspor........................................( 0 - 2 )
    
     -Kırmızı Grup-
    
     1461 Trabzon-Adıyamanspor..............................( 3 - 0 )
     Alanyaspor-Körfez Futbol Kulübü........................( 2 - 1 )
     Kırklarelispor-Altınordu...............................( 3 - 1 )
     Kızılcahamamspor-Bandırmaspor..........................( 0 - 0 )
     Denizli Belediyespor-Sarıyer...........................( 2 - 2 )
     Beypazarı Şekerspor-Adana Demirspor....................( 2 - 1 )
     Fethiyespor-Çankırıspor................................( 3 - 4 )
    
     -Spor Toto 3. Lig 1. Grup-
    
     Manavgat Evrensekispor-Elazığ Belediyespor.............( 1 - 0 )
     MKE Kırıkkalespor-Menemen Belediyespor.................( 2 - 0 )
     Bayrampaşaspor-Akçaabat Sebatspor......................( 4 - 0 )
     Beşikdüzüspor-Gümüşhanespor............................( 1 - 1 )
     Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-Ümraniyespor........( 2 - 2 )
     Belediye Vanspor-Gebzespor.............................( 4 - 3 )
     İnegölspor-Sandıklı Belediyespor.......................( 2 - 0 )
     Keçiören Sportif-Lüleburgazspor........................( 0 - 1 )
    
     -2. Grup-
    
     Gölcükspor-Nazilli Belediyespor........................( 3 - 1 )
     Küçükçekmecespor-Maltepespor...........................( 1 - 3 )
     İstanbulspor-Arsinspor.................................( 1 - 1 )
     Kepez Belediyespor-Kahramanmaraşspor...................( 1 - 2 )
     OYAK Renaultspor-Kilimli Belediyespor..................( 0 - 0 )
     Erganispor-Belediye Bingölspor.........................( 0 - 1 )
     Karsspor-Keçiörengücü..................................( 2 - 1 )
     Sivas 4 Eylül Belediyespor-Orhangazispor...............( 0 - 1 )
    
     -3. Grup-
    
     Pazarspor-Hatayspor....................................( 2 - 1 )
     Aydınspor 1923-Beylerbeyi..............................( 2 - 0 )
     Çarşambaspor-Tekirova Belediyespor.....................( 1 - 2 )
     Erzurum Büyükşehir Belediyespor-Ankara Demirspor.......( 2 - 2 )
     Siirtspor-Dardanelspor.................................( 2 - 1 )
     Afyonkarahisarspor-Tarsus İdman Yurdu..................( 1 - 2 )
     Darıca Gençlerbirliği-Bursa Nilüferspor................( 0 - 0 )
     Yimpaş Yozgatspor-Diyarbakır Kayapınar Belediyespor....( 3 - 0 )
     Anadolu Üsküdar 1908-Sancaktepe Belediyespor...........( 1 - 1 ) 

İLGİLİ HABERLER