Arda Turan ocakta geliyor

 Arda Turan ocakta geliyor
21.9.2017 - 09:58

Galatasaray'a transfer olması beklenen Arda Turan ile ilgili flaş bir gelişme yaşandı.

Transfer döneminde taraftar tepkisi nedeniyle gelmek istemeyen Arda Turan bu kez kıramayacağı bir kişi tarafından ikna edildi.

Ağustos 2011'de G.Saray'dan ayrılarak İspanya'nın yolunu tutan Arda Turan, altı yıllık gurbet hayatının ardından Türkiye'ye 'kesin dönüş' yapmaya hazırlanıyor. Arda Turan Barcelona'da gözden çıkarılan isimler arasında ve bu sezon hiç şans bulamadı.

Arda Turan aslında yaz transfer döneminde gelecekti. Ancak taraftar tepkisi bu transferi engelledi. Zaten Arda da durumla ilgili şöyle bir açıklamada bulunmuştu...

"Merak etmeyin, Galatasaray'a gelmeyeceğim. Barcelona'da kalacağım" Geçtiğimiz günlerde ise Arda Turan konusunda önemli bir gelişme yaşandı.

Camianın önde gelen isimlerinden biri tecrübeli futbolcuyla görüştü ve yuvaya dönmesini istedi. Barça'da artık gelecek göremeyen ve kulüp arayan Arda kendisi için en iyi seçeneğin G.Saray olduğunu düşünerek, 'tamam' dedi.

30 yaşındaki futbolcu şimdi, kendisine yönelik taraftar tepkisinin devre arasına kadar azalmasını umut ediyor. Öte yandan Arda Turan, Katalan ekibinin bu sezon oynadığı 7 maçın sadece 1 tanesinde kulübede oturdu. Diğerlerinde maç kadrosuna bile giremedi.

SPOR HABERLERİ
Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;