Advocaat'ın derbi kozu Lens

20.4.2017 - 23:18

Fenerbahçe'de teknik direktör Dick Advocaat derbi öncesinde Jeremain Lens ile özel olarak ilgileniyor. Deneyimli teknik adam Lens'ten sahada daha hareketli olmasını istedi.

Fenerbahçe'de Galatasaray derbisinin hazırlıkları sürüyor. Sarı lacivertlilerde teknik direktör Dick Advocaat özellikle Jeremain Lens ile özel olarak ilgileniyor. Deneyimli teknik adam önceki maçlarda olduğu gibi derbide de Lens'in hücumdaki etkinliğine güveniyor.

Advocaat Lens'ten maç içinde mümkün olduğunca markajdan kurtulmaya çalışması yönünde talimat verdi. Oyun içinde hareketli olması gerektiğini futbolcusuna aktaran Advocaat, kanat organizasyonlarına da antrenmanlarda yer ayırdı.

Fenerbahçe teknik ekibi Galatasaray'ın Lens'e önlem alacağını düşünerek hücumda alternatif planlar üzerine çalışıyor. Advocaat futbolcularından hücuma çıkarken daha hızlı ve dikkatli olmalarını isterken, kanat oyuncularına sık sık uyarılarda bulundu.

Deneyimli çalıştırıcının hafta arasında Ümraniyespor ile yapılan hazırlık maçında Lens'i zaman zaman ileri uçta da denemesi kafaları karıştırsa da Robin van Persie'nin derbide sahada olması bekleniyor.

Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Hasan Birp�nar
   • Melek Baritoğlu
   ihlas haber ajansı
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.