Alex Telles İtalya Milli Takımı'na gidiyor

Alex Telles İtalya Milli Takımı'na gidiyor
13.10.2016 - 14:20

Galatasaray'ın eski sol beki Alex Telles için İtalya Futbol Federasyonu harekete geçti. Brezilya ve İtalya pasaportlarına sahip olan Telles, Gök Mavililer'in formasını giyebilir.

İtalya Futbol Federasyonu’ndan sürpriz bir adım geldi! Inter bir sezon kiralk olarak forma giydikten sonra bu sezon başında Galatasaray’dan Porto’ya transfer olan Brezilyalı sol bek oyuncusu Alex Telles için İtalya çalışmalara başladı.

Çifte pasaporta sahip olan 23 yaşındaki oyuncu, Brezilya Milli Takımı’nda forma giymediği için doğduğundan bu yana sahip olduğu İtalya pasaportu sayesinde Gök Mavililer’in formasını giyebilir.

Konuyla ilgili açıklama yapan Telles’in menajeri Fernando Otto, “Federasyon benimle iletişime geçmedi. Oyuncumla da geçip geçmediğini bilmiyorum” dedi. Otto, “Telles’in bu durumdan mutlu olacağına eminim. Büyük İtalyan fubolcuların veya pasaporta sahip olan isimlerin rüyasında milli takımın formasını giymek vardır” diye konuştu.

SPOR HABERLERİ
Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;