Aykut Kocaman çark etti: Şampiyonluk yolu açıldı

Aykut Kocaman çark etti: Şampiyonluk yolu açıldı
13.2.2018 - 16:36

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Başakşehir galibiyetinden sonra öğrencilerine "Bu galibiyet bize şampiyonluk yolunu açtı. Şimdi her şey elimizde" dedi.

Fenerbahçe'de Başakşehir galibiyeti yüzleri güldürdü.

Teknik direktör Aykut Kocaman, öğrencileriyle yaptığı toplantıda umut dağıttı ve şampiyonluğa olan inancı tazeledi.

HAKEMLERLE ÇOK ZOR DEMİŞTİ, ŞAMPİYONLUĞU YİNELEDE

Türkiye Kupası'nda Giresunspor'la oynadıkları maçın ardından hakemlerin kendilerine art niyetli davrandıklarını ve bu şekilde şampiyon olmalarının zor olduğunu belirten Aykut Kocaman, Başakşehir galibiyetinin ardından yeniden şampiyonluk mesajı verdi.

ŞAMPİYONLUK YOLU AÇILDI

Aykut Kocaman, Başakşehir zaferinin ardından soyunma odasında futbolcularına "90 dakika aynı disiplinle neredeyse hatasız oynadınız. Sezonun belki de en önemli finalini kazandınız. Hepinizi tebrik ediyorum" dedi.

Kocaman sözlerine şöyle devam etti:

"Bu galibiyet sıradan bir galibiyet değil. Bize şampiyonluk yolunu açtı. Şimdi her şey elimizde. Çok çalışacağız ve yüksek motivasyonla kalan maçlarımızı kazanacağız.Hiç bıkmadan eksiklerimizin üzerine gideceğiz. Çalışmalarımıza bu şekilde devam edersek belki de 2-3 hafta içinde fiziksel olarak en yüksek seviyeye çıkacağız."

SPOR HABERLERİ
Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;