Aziz Yıldırım'dan Tayfun Korkut sürprizi

Aziz Yıldırım'dan Tayfun Korkut sürprizi
15.5.2018 - 20:05

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'dan Tayfun Korkut bombası!

Aziz Yıldırım, Stuttgart'ı küme düşme hattından alıp 7. yapan eski futbolcuları ile 'irtibat kurulmasını' istedi.Alman Bundesliga ekiplerinden Stuttgart, Tayfun Korkut'un göreve geldiği son 14 haftada 31 puan toplayıp ligi 7. bitirdi..

Takımı küme düşme korkusu yaşarken Avrupa Ligi sınırına getiren 4 yaşındaki Türk teknik adamın yönetimindeki Stuttgart, son hafta maçında ise Bayern Münih'i deplasmanda 4-1 yenerek büyük sükse yaptı..

GELSİN MİSAFİR EDELİM
Bayern, bu sezon ilk kez 4 gol yerken, Korkut'un başarısı Fenerbahçe Başkanın Aziz Yıldırım'ın da ilgisini çekti..Yıldırım'ın kurmaylarına, "Nedir bu Tayfun'un durumu... Bir bakın bakalım. Bir konuşalım. İstanbul'a gelsin, misafir edelim" dediği öğrenildi..

Yıldırım'ın Korkut'u hangi görev için davet edeceği öğrenilemedi..

Aziz Yıldırım'ın "Gelsin bir görüşelim" dediği Tayfun Korkut'ın Stuttgart'taki başarısı, Alman basınında manşetlere taşındı..Bayern Münih'in finalde Frankfurt'u yenip kupayı kazanması halinde Suttgart'ın Avrupa Ligi vizesi alacağı belirtilirken, "Küme düşme hattından Avrupa Ligi'ne....

 

 

 

 

 

SPOR HABERLERİ
Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;