Burak Yılmaz: Benim paramı takım arkadaşlarıma verin

Burak Yılmaz: Benim paramı takım arkadaşlarıma verin
11.2.2019 - 10:19

Beşiktaş'ın devre arasında transfer ettiği Burak Yılmaz, büyük bir fedakarlık yaparak kendisine ödenecek paranın takım arkadaşlarına dağıtılmasını istedi.

Beşiktaş'a transferi büyük yankı uyandıran, taraftarın bir kısmının istemediği Burak Yılmaz, Bursaspor maçında attığı gollerle siyah-beyazlı taraftarlarla buzları eritti.

BEN SONRA ÖDEME ALSAM DA OLUR

4 büyük takımın formasını giymesine rağmen her fırsatta Beşiktaş taraftarı olduğunu dile getiren deneyimli golcü, ekonomik olarak zor durumda olan kulübü için örnek bir davranış sergiledi. Kendisine ödenecek paranın takım arkadaşlarına dağıtılmasını isteyen Burak, "Bana ödeyeceğiniz parayı arkadaşlarıma verin. Gerekirse bana daha sonra da ödeme yaparsınız." dedi.

Ancak Beşiktaş yönetimi Burak'ın bu teklifini geri çevirerek oyuncunun alacağı 300 bin euroyu hesabına yatırdı. Cuma günü tüm takıma toplamda 4.2 milyon euro yatıran siyah-beyazlı kulüp, 1 milyon euro daha alacak.

SPOR HABERLERİ
Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;