Emre Belözoğlu: Fenerbahçe'den gönderildim bir gün döneceğim

Emre Belözoğlu: Fenerbahçe'den gönderildim bir gün döneceğim
22.9.2017 - 07:36

Emre Belözoğlu, Fenerbahçe'den gönderildiğini ve bir gün yönetici olarak geri dönmek istediğini açıkladı.

Başakşehirli Emre Belözoğlu, gelecek planlarını TRT Spor'a anlattı.

Kendisinin federasyon başkanı olma hayalinin bulunmadığını söyleyen 36 yaşındaki oyuncu, "Arda'nın böyle bir hayali var. O başkan olur, ben de yardımcısı. Ben Fenerbahçeli olduğumu her zaman söyledim. Çocukluğumda tuttuğum takımdı. Kendimi Fenerbahçe'ye ait hissettim. Nasip olursa futbolu bıraktıktan sonra Fenerbahçe ile yollarımız kesişir. Spor yöneticiliği bana daha uygun gözüküyor."dedi.

"BENİM GÖNLÜMDEKİ TAKIM FENERBAHÇE"

Fenerbahçe'ye bir kırgınlığının söz konusu olmayacağını belirten Emre Belözoğlu, "Ayrılık kararını telefonla değil de, farklı şekilde öğrenmeyi beklerdim. Fenerbahçe dışındaki bütün takımlarından kendi isteğimle ayrıldım. Sadece Fenerbahçe'den gönderildim. Birçok insan benden Fenerbahçe forması giyiyorum diye nefret etti. Ancak benim gönlümdeki takım Fenerbahçe'dir." ifadelerini kullandı.

DERBİ YORUMU

Fenerbahçe'den resmi bir teklif almadığını söyleyen Emre, sarı-lacivertli yöneticilerle bazı konularda konuştuğunu belirtti.

Hafta sonu oynananacak derbiyi de yorumlayan milli futbolcu, "Beşiktaş oturmuş bir takım. İyi bir kadroları, oturmuş bir oyunları var. Fenerbahçe ise çıkış arıyor. Kadıköy'ün havasını solumuş biri olarak söyleyebilirim ki, o atmosfer kolay değildir. Büyük takımların orada işi zordur." şeklinde konuştu.

SPOR HABERLERİ
Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;