Fenerbahçe'den flaş Sosa açıklaması

13.10.2016 - 12:57

Fenerbahçe Kulübü, bazı medya organlarında yayımlanan haberler üzerine açıklama yaparak,Jose Sosa'nın transfer gündeminde olmadığını duyurdu.

Fenerbahçe Kulübü, sezon başında Beşiktaş'ın Milan'a sattığı Arjantinli futbolcu Jose Sosa'nın transfer listesinde olduğu iddiası üzerine bir açıklama yaptı.

Sarı lacivertli kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, "Son dönemde yazılı ve görsel basında, Arjantinli futbolcu Jose Sosa’nın ismi kulübümüzle anılmaktadır. Buhaberler yalandır. Bahse konu oyuncuyla hiçbir şekilde ilgimiz yoktur. Bu haberler tamamıyla basının uydurmasıdır" ifadesi kullanıldı.

ÇEBİ 'İSTEDİĞİ YERE GİDEBİLİR' DEMİŞTİ
Beşiktaş 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi, basında yer alan 'Fenerbahçe Sosa'yı istiyor' haberleri üzerine, "Sosa benim futbolcum değil artık. Bu saatten sonra da istediği yerde mücadele edebilir. 8.5 milyon Euro gibi bir gelirle sattık kendisini. Benkazandığımız paraya bakarım. Fenerbahçe'ye de 1 liraya mı gider, 100 milyona mı gider bizi ilgilendirmez. Beşiktaş'ın formasını giymeyen oyuncularla konuşmayı doğru bulmuyorum" açıklamasını yapmıştı.

Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Hasan Birp�nar
   • Melek Baritoğlu
   ihlas haber ajansı
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.