Fenerbahçe'yi ziyaret eden öğrenciler yüzlerini böyle gizledi

Fenerbahçe'yi ziyaret eden öğrenciler yüzlerini böyle gizledi
27.11.2016 - 16:55

Ç.Rizespor maçı öncesi Fenerbahçe'yi kaldığı otelde ziyaret eden KTÜ öğrencileri tepki çekmemek için yüzlerini emoji ile gizledi.

Fenerbahçe'nin kaldığı otele giden KTÜ GFB grubu üyesi bir grup öğrenci, daha sosyal medyadaki  tartışmaları göz önünde bulundurarak ilginç bir paylaşıma imza attı.

YÜZLERİNİ EMOJİ İLE GİZLEDİLER

Fenerbahçeli futbolcu Alper Potuk ile ziyaretten fotoğraf paylaşan KTÜ GFB grup üyeleri "Rize deplasmanı için Trabzon'a gelen Fenerbahçemizi konakladığı otelde ziyaret ettik." ifadelerine yer verirken yüzlerini emoji ile kapatıp kimliklerini gizlemeleri dikkat çekti.

KTÜ'lü öğrencilerin bu hareketi sosyal medyada büyük yankı uyandırırken bir çok espriye neden oldu.

NELER YAŞANMIŞTI?

Hatırlanacağı üzere Trabzon'da 2012 yılında Fenerbahçe kafilesini ziyaret eden öğrenciler, yüzleri açık fotoğraf paylaşmışlardı.

Bu fotoğraf daha sonra sosyal medyada yayılmış ve öğrenciler bir anda hedef haline gelmişti.  Bu fotoğraf nedeniyle daha sonra çok sayıda tehdit mesajı alan öğrenciler Trabzon Adliyesi'ne giderek kendilerini tehdit edenler hakkında suç duyurusunda bulunmuşlardı.

Yeniden böyle bir durumun yaşanmamasına adına KTÜ'lü öğrencilerin bu şekilde bir paylaşım yaptığı kaydediliyor.

SPOR HABERLERİ
Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;