Galatasaray Brezilyalı Luan'ın peşinde

Galatasaray Brezilyalı Luan'ın peşinde
28.11.2016 - 00:11

İşte Galatasaray'ın yeni gözdesi!

Son dönemlerde adı Galatasaray ile anılmaya başlayan Brezilyalı savunmacı Luan'dan geleceği hakkında açıklama geldi.Galatasaray'ın ilgilendiği Luan'dan açıklama! Brezilyalı oyuncu ligin bitmesinin ardından ülke basınına geleceği ve transferi hakkında konuştu.Formasını giydiği Vasco de Gama'nın Brezilya Serie B'yi ilk 4 içinde bitirerek, Serie A'ya yükselmesinin arından ülke basınına açıklamalarda bulunan Luan, transfer söylentilerine de açıklık getirdi.

Stoper arayışları içerisindeki Galatasaray'ın gündeminde olan Brezilyalı oyuncu yaptığı açıklamada, ''2017'de hayatımda neler olacağını bilmiyorum. Vasco ile 2019'a kadar sözleşmem var ve şu an bana gelen bir teklif olmadı.

Neler olacağı konusunda sadece bekliyorum. 10 gün boyunca dünyadan uzaklaşıp ailemle vakit geçirmek istiyorum. Bu sürede de başka bir şey düşünmeyeceğim'' ifadelerini kullandı.

Luan'ın menajeri Eurico Miranda da daha önce yaptığı açıklamada henüz kendilerine bir teklif gelmediğini dile getirmişti. 23 yaşındaki başarılı savunma oyuncusunun 2019 yılına kadar kulübü ile sözleşmesi bulunuyor. (Sporx)

SPOR HABERLERİ
Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;